Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Postal 4 – zapowiedź i od razu premiera. Oto wymagania sprzętowe

Postal 4: No Regrets zostało zapowiedziane i od razu udostępnione na Steam w ramach wczesnego dostępu.

Studio Running With Scissors przedstawia Postal 4: No Regrets. Gra już teraz trafiła do wczesnego dostępu na Steam i możemy ją obecnie kupić z 10-procentowym rabatem, płacąc 64,79 zł.

Postal 4 jest tak samo zwariowany jak poprzednie odsłony. Tym razem nasz bohater przemierza gorące tereny Arizony i na jego nieszczęścia, na pewnej stacji benzynowej zostaje okradziony z wszystkiego, co posiada. No prawie – zostaje nam szlafrok i wierny towarzysz pies. Na horyzoncie pojawia się olśniewające miasto i właśnie tam rozegra się szalona akcja gry.

Miasto Edensin skrywa mroczne sekrety. Odwiedzimy lokalny zakład karny, poznamy tajemniczych i egzotycznych mieszkańców na granicy z Meksykiem, sprawdzimy również szczęścia w kasynach.

Jak zaznaczają deweloperzy, Postal 4: No Regrets to satyryczna i oburzająca strzelanka z otwartym światem oraz długo oczekiwana prawdziwa kontynuacja drugiej odsłony serii. Mamy tutaj nieliniową rozgrywkę, zadania poboczne zapewniające dodatkowe nagrody, nietypowe bronie, ulepszenia i wiele, wiele więcej.

Postal 4 – minimalne wymagania sprzętowe:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows Vista, 7, 8 lub 10
  • Procesor: 2.5 GHz dual core
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Kompatybilna z DirectX 10 z pamięcią 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się