Postacie w Tekken 7. Nowi fighterzy na screenach

Postacie w Tekken 7. Nowi fighterzy na screenach
Newsy PS4 XOne

Zobaczcie jak prezentują się zawodnicy w Tekken 7.

Bandai Namco przedstawiło kilkanaście nowych screenów z Tekken 7. Tym razem producent postawił na zawodników – znajdziemy tutaj następujące postacie: Lucky Chloe, Claudio Serafino, gigas, Josie Rizal, Katarina Alves, Kazumi Mishima i Shaheen.

Dla przypomnienia dodamy, że Tekken 7 stworzony jest na silniku Unreal Engine 4. Gra powinna zatem prezentować się dużo lepiej od poprzednich odsłon.

Co o tym sądzicie o tym najnowszej odsłonie Tekkena, dacie grze szansę?

Tekken 7 będzie naprawdę efektowny

W PlayStation Access znalazły się kolejne fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Tekkena 7. Gra prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli spojrzymy na efekty towarzyszące poszczególnym ciosom specjalnym.

Na początku możecie zobaczyć fragment kampanii. Nie zabrakło w niej nawet elementów QTE. Głównymi bohaterami tej części materiału są Akuma oraz Heihachi.

Gra już rok temu wylądowała na automatach w Japonii. Teraz czekamy na przyszłoroczny debiut na PC oraz konsolach najnowszej generacji.

Tekken 7 z opcją cross play? Wszystko zależy od Sony

Namco Bandai zostało zapytane na Twitterze, czy nadchodzący Tekken 7 będzie miał opcję cross play, umożliwiającą granie w sieci gdzie rywalizują ze sobą posiadacze zarówno konsol Sony jak i Microsoftu. Namco Bandai odpowiedziało:

Prosimy zapytajcie Sony. Microsoft już publicznie zadeklarował, że są zainteresowani między platformowymi rozgrywkami – komentuje Michael Murray, game designer Tekken 7.

Dla przypomnienia dodamy, że Tekken 7 szykowany jest na PS4, XOne oraz PC.

To nie pierwszy raz, kiedy piłeczka z cross play jest po stronie Sony. Już wcześniej o takiej opcji mówiło Psyonix – twórcy Rocket League oraz rodzimy CD Projekt RED w przypadku Gwinta. Obaj producenci wspominali, że wszystko w tej kwestii zależy od Sony.

Tak wygląda rozgrywka w Tekken 7 na PC

W sieci wylądował materiał prosto z rozgrywki z Tekkena 7 w wersji na PC. Opublikowali go dziennikarze serwisu GameSpot, którzy mieli okazję przetestować grę podczas targów E3.

Gra ma się ukazać na początku przyszłego roku na PS4, XOne i właśnie komputerach. Do tej pory nie wiadomo jednak było, czy produkcja trafi na komputery.

Tekken 7 zapowiada się na godną kontynuację serii, który ma przynieść między innymi całkiem nowy atak Rage Arts oraz Power Crush.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie