Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa Ostateczna Edycja jednej z najlepszych gier RPG dla osób, które mają wersję podstawową

Zeszłoroczne Divinity 2: Original Sin 2 okazało się doskonałą produkcją dla fanów gatunku i jeśli już graliście, lecz nie maci dosyć, mamy dla Was świetne wieści.

Larian Studios informuje, że wszyscy posiadacze gry Divinity 2: Original Sin 2 na PC otrzymają darmową aktualizację do wersji Definitive Edition, kiedy ta zadebiutuje w sierpniu tego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Oznacza to tyle, że bez dodatkowych opłat zobaczymy na blaszakach wszystkie nowości, zmiany i poprawki, które są szykowane specjalnie na premierę tego świetnego RPG-a w wersji konsolowej.

Recenzja Pillars of Eternity II: Deadfire – czy nadszedł nowy król cRPG?

Jeśli jednak jeszcze nie graliście w Divinity Original Sin 2, warto zaznaczyć, że od niedawna gra jest dostępna na PC w naszym języku. Polonizacja (napisy) została udostępniona dla wszystkich obecnych posiadaczy gry oraz oczywiście tych, którzy dopiero sięgną po ten tytuł. O tym, że warto zagrać, niech poświadczą recenzje. Średnia z 72 ocen zebranych przez Metacritic wynosi 93/100. Przyjemność z rozgrywki w języku polskim będzie na pewno wielkim udogodnieniem dla wielu graczy, nawet tych, którzy z angielskim nie mają jakiegoś większego problemu.

Divinity Original Sin 2 – opis ze Steam:

Boski nie żyje. Nadciąga Pustka. Już wkrótce uśpiona w Tobie moc przebudzi się. Rozpoczyna się bitwa o boskość. Wybieraj mądrze i nie ufaj nikomu bez wyjątku, bowiem mrok czai się w każdym sercu.

Kim zostaniesz?

Spożywającym ciała elfem, imperialnym jaszczurem czy powstałym z grobu nieumarłym? Świat zawsze zareaguje inaczej na to, kim – lub czym – będziesz.

Nadszedł czas na walkę o boskość!

Zbierz swoją drużynę i buduj głębokie relacje z towarzyszami. Niszcz przeciwników w zaawansowanej, taktycznej walce turowej. Używaj otoczenia jako broni, wykorzystuj przewagę wysokości i okiełznaj żywioły, by odnieść zwycięstwo.

Stań się bogiem, którego rozpaczliwie potrzebuje Rivellon

Przemierzaj ogromny, zróżnicowany świat Rivellonu, samotnie lub w drużynie liczącej do 4 graczy w trybie współpracy pozwalającym w każdej chwili dołączyć do rozgrywki lub ją opuścić. Wędruj tam, gdzie poniosą Cię nogi, uwolnij wyobraźnię i eksploruj tysiące sposobów na interakcję ze światem. Odkrywaj nieznane oblicza Rivellonu w zupełnie nowych trybach PvP i Mistrza Gry.

  • Wybierz swoją rasę i pochodzenie. Wybieraj spośród 6 unikatowych gotowych postaci z własną historią i zadaniami lub stwórz od zera własną postać i graj jako człowiek, jaszczur, elf, krasnolud lub nieumarły. Każdy wybór ma swoje konsekwencje.
  • Nieograniczona swoboda eksploracji i eksperymentowania. Idź, dokąd chcesz, rozmawiaj, z kim chcesz i dotknij wszystkiego! Możesz zabić dowolnego NPC bez konsekwencji dla rozgrywki oraz rozmawiać z każdym zwierzęciem. Nawet duchy i zjawy mogą mieć swoje tajemnice…
  • Walka turowa nowej generacji. Niszcz przeciwników kombinacyjnymi atakami żywiołów. Wykorzystuj przewagę wysokości. Opanuj ponad 200 zdolności w ramach 12 szkół. Ale strzeż się – SI 2.0 w tej grze to nasz jak dotąd najbardziej złowieszczy wynalazek.
  • Do 4 graczy w sieci i tryb multiplayer na podzielonym ekranie. Graj z przyjaciółmi w sieci lub na podzielonym ekranie, z pełną obsługą kontrolerów.
  • Tryb Mistrza Gry: Przenieś swoje przygody na nowy poziom – stwórz własną opowieść w trybie Mistrza Gry, pobieraj udostępnione przez fanów kampanie i mody z Warsztatu Steam.
  • Obsługa 4K: Doświadcz grafiki w jakości 4K, która otwiera nową epokę w dziejach gier RPG!
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%