Portal: Revolution za darmo! Do tego Portal 2 za jedyne 4,59 zł

Portal Revolution do pobrania za darmo
Newsy PC

Fani gry Portal długo czekali na tę chwilę. Właśnie na Steam zadebiutował świetny mod do pobrania za darmo. Ponadto podstawowa wersja gry została przeceniona do 4,59 zł.

Portal: Revolution to mod z dodatkową kampanią do Portal 2. Aby go uruchomić, trzeba mieć podstawową wersję gry. Patrząc na zawartość moda, można odnieść wrażenie, że to coś więcej. Bardziej jak DLC.

Czym jest Portal: Revolution?

Prace nad modem trwały aż 8 lat. Mamy tutaj kampanię, która składa się na 40 nowych zagadek. Oczywiście całość w znanej do tej pory mechanice gry Portal.

Portal: Revolution pokazuje wydarzenie sprzed Portal 2 i przenosi gracza do niszczejącego obiektu Aperture. Gracze mają też odkryć całkowicie nowe postacie. Twórcy moda, czyli Second Face Software zapewniają, że całość wystarczyć ma na dodatkowe 5-7 godzin zabawy w zależności od doświadczenia gracza.

Portal: Revolution do pobrania za darmo

Warto również podkreślić, że poziom trudności w Portal: Revolution jest wyższy niż w podstawowej wersji gry. Jak twierdzi Second Face Software, „zaczyna się on tam, gdzie Portal 2 kończy”. Revolution z pewnością stanowi spore wyzwanie dla graczy.

Zwiastun Portal: Revolution:

Portal 2 zadebiutował w 2011 roku, ale mimo upływu lat, grafika oraz mechanika rozgrywki nie zestarzały się. Nadal gra stanowi świetny przykład logicznej gry akcji, w której liczy się kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania łamigłówek. Producentem jest samo Valve, czyli twórcy Half Life oraz Counter Strike.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie