Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pornhub popularny na konsolach. Ale na której najbardziej?

Okazuje się, że konsola Nintendo nie zawsze używana jest do gier dla dzieci. Czasem nawet do gierek dla dorosłych.

Ale to nie Wii wygrywa w zestawieniu. Pierwsze miejsce zajmują konsole Microsoftu z wynikiem 45 procent. Na drugiej pozycji uplasowały się sprzęty od Sony, które zdobyły 40 procent. Wii zajęło trzecie miejsce z wynikiem 8 procent. Różnica jest więc spora w porównaniu do konsol Microsoftu i Sony. Najsłabiej radzi sobie PS Vita, ale tutaj akurat nie mamy się co dziwić. W końcu do handhelda zwykle używa się dwóch rąk, co może powodować, że korzystanie z samego serwisu stanie się utrudnione.

Dane o popularności Pornhub na konsolach pochodzą od wydawcy serwisu. To zestawienie za rok 2014. Poniżej możecie sprawdzić szczegóły:

pornhub

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się