Znany streamer zbanowany po seksistowskiej wypowiedzi. Twierdzi, że został ukarany za… twerkowanie

Popularny streamer zbanowany po okropnie seksistowskiej wypowiedzi
Newsy

Streamer Greekgodx uznał, że świetnym pomysłem będzie podzielenie się swoim seksistowskim podejściem do życia w trakcie transmisji na żywo. Niedługo później jego kanał Twitch.tv został zbanowany.

Dimitri „Greekgodx” Antonatos twierdzi, że jego potencjalna partnerka powinna być świadoma tego, że aby z nim być, będzie musiała zrezygnować z kariery oraz zająć się domem i dziećmi.

Konto popularnego streamera zostało zbanowane i na ten moment nie wiadomo, przez jaki czas pozostanie zablokowane.

To wiadomość do wszystkich kobiet. Kobiet, które chcą się ze mną umówić, w szczególności do streamerek. Jeśli chcesz ze mną być (…) nawet jeśli streamujesz, będziesz musiała przestać. To dla ciebie koniec streamowania. Koniec twojej kariery. Będę streamował, kiedy ty będziesz dla mnie gotować, sprzątać i zajmować się naszymi dziećmi, a ja będę zarabiał i dawał ci pieniądze. I naszym dzieciom, aby miały zdrowe, bezpieczne życie. (…) Będę siedział tutaj, streamując, zarabiając pieniądze. Ty będziesz w kuchni, gotując, sprzątając i upewniając się, że mój dom jest ku**a czysty.

– powiedział Greekgodx w trakcie transmisji na żywo
Źródło: Dexerto / YouTube

Greekgodx odniósł się później do swojej wypowiedzi na Twitterze. Antonatos próbował się bronić pisząc, że opisywana przez niego relacja to „tradycyjny związek”, choć i tak nieco odszedł od swojego skrajnego stanowiska dodając, że „to działa w dwie strony”.

Wydaje mi się, że obraziłem niektórych ludzi, bo chciałem tradycyjnego związku. Słuchaj, jeśli możesz zarobić więcej pieniędzy niż ja, z radością będę gotować i sprzątać dla ciebie i wychowywać nasze dzieci. To działa w obie strony.

– wyjaśnił na Twitterze

Co ciekawe, streamer twierdzi, że powodem bana nie była jego seksitowska wypowiedź, a fakt, że… twerkował bez koszulki w trakcie transmisji. Ocenę wiarygodności tego twierdzenia pozostawiam Wam, a przy okazji przypominam, że Twitch obecnie raczej nie ma większych problemów z odkrywaniem niektórych części ciała.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie