Twitch Hot Tub

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

Twitch z nową kategorią Baseny, Wanny i Plaże. Oto raj dla streamerek w negliżu

Zdaje się że Twitch otwiera drogę dla streamerek i streamerów, którzy chcą w serwisie pokazywać nie tylko gry.

Na Twitchu właśnie dochodzi do sporej rewolucji. Twórcy platformy stworzyli nową kategorię o nazwie Baseny, Wanny i Plaże. Jak nietrudno się domyślić, jest tam sporo nagości.

To pokłosie nietypowej mody na Twitchu. Coraz więcej osób streamuje swoje wyczyny na basenie, pod prysznicem, w wannie czy różnych ciepłych miejscach, dając pretekst temu, aby się rozebrać. To z kolei powoduje, że kanały takich osób, szybko zyskują na popularności. Twitch postanowił wesprzeć tę modę i założył oddzielną kategorię dla tego rodzaju kanałów.

To decyzja mocno kontrowersyjna. Z jednej strony wiele osób twierdzi, że Twitch to nie jest miejsce dla takich streamów, z drugiej słyszymy, że platforma ta powinna dawać wolność i wcale żadne granice nie zostały przekroczone. Twitch zdecydowanie stoi po tej drugiej stronie i oto jak tłumaczy swoją decyzje.

Bycie po prostu seksownym nie jest sprzeczne z naszymi zasadami, a Twitch nie podejmie działań przeciwko kobiet ani nikomu innemu z powodu ich wizualnej atrakcyjności.

Przypomnij że niedawno Twitch pozbawił możliwości zarabiania na kanale popularnej streamerce Amouranth. Zasłynęła ona właśnie ze streamów w dmuchanym basenie. Sama zainteresowana w krytyczny sposób odniosła się do decyzji właścicieli platformy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się