Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polskie i darmowe Mayhem Combat z trybem w stylu Battle Royale już na rynku

Mayhem Combat, dynamiczna gra akcji oparta o walki na arenieod Vivid Games, debiutuje na platformie iOS.

Mayhem Combat, rozbudowana gra akcji oparta o walki na arenie stworzona przez polskiego developera Vivid Games, wyszła właśnie z fazy softlaunch i ma dzisiaj oficjalną, światową premierę w sklepie AppStore. Nadszedł czas na wyzwolenie swojej wewnętrznej furii i walkę o dominację nad miastem w jednej z najlepszy gier typu real-time PVP multiplayer. Użytkownicy Androida mogą już rozgrzewać się przed bitwą, jako że wersja Android ukaże się w ciągu najbliższych tygodni!

By uczcić premierę iOS, Vivid Games przygotowało konkurs dla wszystkich graczy. Osoba, która znajdzie się na szczycie rankingu wojowników w dniu 5 lipca o godzinie 21:59 CEST, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 dolarów. Wszyscy najlepsi wojownicy zostaną wynagrodzeni, ponieważ gracze znajdujący się w pierwszej setce rankingu otrzymają skrzynki, złoto oraz karty.Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zadawać poprzez Discord: https://discord.gg/wZ2NchW.

Mayhem Combat to świeże i ekscytujące podejście Vivid Games do gatunku bijatyk. Podczas gdy Real Boxing było jedynym w swoim rodzaju wirtualnym symulatorem walki 3D, Mayhem Combat sięga jeszcze dalej, stając się jedyną grą mobilną łączącą w sobie elementy bijatyki oraz platformówkowego poruszania się po arenach posiadających elementy interaktywne.

Gracze będą mogli spróbować swoich sił w walkach 1v1, wszyscy-na-wszystkich, tagbattle z trzema wymienialnymi postaciami oraz trybie w stylu Battle Royal na 10 graczy. Celem rozgrywki jest przechytrzyć i pokonać przeciwnika, używając najbardziej wymyślnych rodzajów broni, a także umiejętności poruszania się po platformach, przy okazji wykorzystując też interaktywne elementy otoczenia znajdujące się na każdej z aren.

Cechy gry:

  • Tryb dla jednego gracza: ogromna mapa pełna czekających na śmiałków starć i potężnych bossów do pokonania
  • Trybsieciowy: multiplayer dostępny w czasie rzeczywistym, cotygodniowe turnieje, nagrody i tabele wyników
  • 12 dostępnych, różnorodnych postaci, każda z innym stylem walki
  • 12 interaktywnych poziomów, pełnych śmiercionośnych pułapek, niespodzianek i przedmiotów do zebrania
  • System podnoszenia poziomów zarównopostaci, jak i broni – ponad 150 dodatkowych umiejętności, ataków oraz broni do ulepszenia i wytworzenia
  • Unikatowy, kreskówkowy styl graficzny stworzony dzięki silnikowi Unreal Engine 4

Stworzony tak, aby trafić nawet do początkujących graczy, Mayhem Combat pozwoli zarówno cieszyć się rozgrywką w gronie znajomych, jak i poczuć prawdziwe emocje tym, którzy chcą doświadczyć rywalizacji z przeciwnikami z całego świata.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%