Twórca Real Boxing stawia na rozgrywkę między platformami

Oto jakie plany ma największy w Polsce producent gier mobilnych.

Vivid Games planuje intensywne inwestycje w rozwój technologiczny. Największa polska firma produkującą gry na urządzenia mobilne zamierza m.in. stworzyć system, który pozwoli jej dostosowywać przekaz reklamowy do oczekiwań graczy z konkretnych części świata. Chce też ułatwić grę klientom korzystającym z różnych technologicznie urządzeń. Po sukcesie gry Real Boxing szykuje jej nową wersję i zapowiada kolejne premiery.

Firma podkreśla, że już dziś jest w stanie prześledzić działania każdego gracza od początku jego wejścia i pobrania gry, każdy poszczególny etap.


Spółka realizuje od 2014 roku inwestycje związane z platformą dla rozgrywek międzyplatformowych, które mają na celu wiązanie ze sobą graczy na różnych platformach – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Inwestor Roy Huppert, członek zarządu i dyrektor finansowy Vivid Games. – To oznacza, że gracze na platformie Apple mogą współgrać z graczami na platformie Android, co przekłada się na większe zaangażowanie. Oprócz elementów związanych z PvP player versus player, czyli tym, że mniej będzie sztucznej inteligencji, więcej będzie zaangażowania bezpośredniego z graczem.

Źródło: Newseria.pl

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet