Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polski thriller szpiegowski od twórców Hard West z datą premiery

Premiera Phantom Doctrine od warszawskiego studia CreativeForge Games i Good Shepherd Entertainment została ustalona na sierpień. Gra zostanie wydana jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Polskie studio niezależne CreativeForge Games oraz Good Shepherd Entertainment ujawnili wspólnie datę premiery gry Phantom Doctrine, szpiegowskiej strategii turowej osadzonej w czasach Zimnej wojny od twórców Hard West. Planowana data premiery to 14 sierpnia 2018 roku. Gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na Windows PC w cenie 142,99 zł.

Phantom Doctrine to turowy thriller szpiegowski osadzony w świecie intryg, kontrwywiadu i paranoi. Gracze przewodzić będą tajnej komórce szpiegowskiej i zmierzą się z globalną konspiracją, wykorzystującą napięcia na świecie do wywierania wpływu i kontroli. Agenci werbowani z różnych krajów i organizacji, badania nad nowymi technologiami czy wysublimowane techniki przesłuchań, będą mogły nie raz zaważyć o zwycięstwie lub porażce.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych tytułów

Kampania dla jednego gracza umożliwi wcielenie się w dawnego podwójnego agenta KGB lub zbuntowanego agenta CIA – specjalisty od mokrej roboty, a zależnie od wyboru bohatera historia gry opowiadana będzie z innej perspektywy. Misje w Phantom Doctrine zostały zaprojektowane tak, by dać jak największą swobodę wyboru – gracze będą mieli możliwość kontroli nad działaniami swojej siatki agentów, wysyłając ich na misje do bezpośredniej walki w pełnym uzbrojeniu lub do infiltracji wrogich komórek poprzez przyjęcie fałszywej tożsamości i działanie z ukrycia.

Oprócz ponad 40-godzinnego trybu jednoosobowego, w ręce graczy zostanie przekazany także tryb multiplayer, w którym rozgrywać będzie można mecze 1v1. Co więcej, po ukończeniu kampanii, będzie można rozpocząć ponownie rozgrywkę w trybie Nowej Gry Plus, która zawierała będzie także nowe elementy fabularne. Wszystko w pełnej wersji gry w cenie 142,99 zł.

O odpowiednią oprawę muzyczną, pełną klimatu klasycznych filmów szpiegowskich, zadbał wielokrotnie nagradzany kompozytor Marcin Przybyłowicz (odpowiedzialny chociażby za udźwiękowienie trzeciej części gry Wiedźmin).

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%