Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polskie Phantom Doctrine z pierwszą dużą i darmową aktualizacją

Szpiedzy też kochają wycinać dynie w nowym, dostępnym już teraz dodatku Halloween Scare Tactics.

Good Shepherd Entertainment oraz warszawskie studio CreativeForge Games przygotowało darmową aktualizację do zimnowojennego taktycznego thrillera Phantom Doctrine, która jest dostępna w serwisach SteamGOG.

Darmowa aktualizacja gry będzie dostępna automatycznie w serwisie Steam. Wśród nowej zawartości znalazły się: zwiększona dwukrotnie ilość aliasów na tablicach śledztw, poprawki interfejsu, animacji i mechanik. Dwie nowe mapy trybu wieloosobowego – Unit Theta i Safehouse, które przenoszą bezlitosne rozgrywki do zupełnie nowego otoczenia. Co więcej, zgodnie z falą próśb graczy, talent „Aktor” można dowolnie przywracać do jego oryginalnej funkcjonalności (w sam raz dla tych, którzy preferują pozostawanie w cieniu).

Oprócz tego do gry Phantom Doctrine udostępniono także darmowe DLC „Halloween Scare Tactics”, dostępne do pobrania wyłącznie przez Steam i GOG. „Halloween Scare Tactics” zawiera zabawne i straszne elementy personalizacji postaci, map, a co najważniejsze… eksplodujące dynie!

W ramach dodatkowego halloweenowego psikusa twórcy pozwolili na zgarnięcie gry Phantom Doctrine i jej wersji specjalnej Phantom Doctrine – Deluxe Edition (która dodatkowo zawiera muzykę z gry oraz art book) z 25% zniżką, która będzie aktywna do pierwszego listopada, do końca halloweenowej wyprzedaży Steam.

Phantom Doctrine to taktyczna strategia turowa osadzona w realiach Zimnej Wojny, w której gracze, działając z ukrycia, przewodzić będą tajnej komórce szpiegowskiej i zmierzą się z globalną konspiracją, wykorzystującą napięcia na świecie do wywierania wpływu i kontroli. Agenci werbowani z różnych krajów i organizacji, badania nad nowymi technologiami czy wysublimowane techniki przesłuchań, będą mogły nie raz zaważyć o zwycięstwie lub porażce. Od teraz kampanii dla jednego gracza można doświadczyć z trzech perspektyw – byłego łowcy szpiegów z KGB, zbuntowanego komandosa CIA, a w nowej grze plus, także w dodatkowej kampanii Mossadu.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%