Polski horror Agony to iście piekielna wizja. Trailer i nowe screeny

Madmind Studio przypomina, że zamierza nieźle nas przestraszyć.

W Agony, gracze wcielą się w historyczną postać, która postawiona zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując zagadki logiczne, bohater zrobi wszystko by odzyskać utracone wspomnienia, oraz wydostać się z piekielnej otchłani. By to zrobić, zmuszony będzie podążać za mglistym obrazem władającej czeluścią, Czerwonej Bogini – czytamy w opisie najnowszego trailera, który właśnie pojawił się w sieci.

Deweloperzy podkreślają, że odpalając Agony będziemy mogli zapanować nad umysłami napotkanych postaci, również demonów. Jak nietrudno się domyślić, akcja gry rozegra się w piekle, które podzielono na cztery duże obszary. Poruszając się po nich mamy poszukiwać ukrytych przedmiotów kultu, komnat oraz elementów rozwijających fabułę.

Premiera Agony jest zaplanowana na pierwszy kwartał 2017 roku. Koszmar rozegra się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Madmind Studio zostało założone w 2016 roku przez Tomasza Dutkiewicza. W skład zespołu wchodzą doświadczone osoby, które wcześniej pracowały przy wielu produkcjach klasy AAA, np.:

• The Division
• Wiedźmin 3
• Sniper: Ghost Warrior 2
• Alien Rage
• Enemy Front
• Real Boxing 2
• Godfire: Rise of the Prometheus

Mamy zatem nadzieję, że Agony naprawdę nie zawiedzie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: