Polski horror Agony – obłęd na trailerach, a w wymaganiach sprzętowych?

Polski horror Agony – obłęd na trailerach, a w wymaganiach sprzętowych?
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Ucieczka z piekielnej otchłani.

Madmind Studio zaprasza na dwa świeżutkie trailery Agony, z czego pierwszy jest zlepkiem różnych dynamicznych scenek, a drugi zawiera czysty gameplay. Polskie studio zamierza zaserwować graczom naprawdę ciężką, mroczną i obłąkaną podróż po piekle, które zostało wykreowane w świecie gry naprawdę przerażająco. Wystarczy zerknąć na poniższe filmiki, by wyrobić sobie wstępne zdanie na temat tego, czy zamierzacie wejść w skórę nieszczęśnika, próbującego przetrwać w tym szaleństwie. Podczas naszej wędrówki będziemy mogli zapanować nad umysłami napotkanych postaci, również demonów. Jak nietrudno się domyślić, akcja gry rozegra się w piekle, które podzielono na cztery duże obszary. Poruszając się po nich mamy poszukiwać ukrytych przedmiotów kultu, komnat oraz elementów rozwijających fabułę.

W Agony, gracze wcielą się w historyczną postać, która postawiona zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując zagadki logiczne, bohater zrobi wszystko by odzyskać utracone wspomnienia, oraz wydostać się z piekielnej otchłani. By to zrobić, zmuszony będzie podążać za mglistym obrazem władającej czeluścią, Czerwonej Bogini – tłumaczą twórcy produkcji.

Na karcie gry w serwisie Steam pojawiły się już wymagania sprzętowe Agony, lecz póki co opublikowana konfiguracja minimalna oraz zalecana wyglądają dokładnie tak samo (widocznie w wyniku błędu). Zakładamy jednak, że ujawniona specyfikacja to minimum, ponieważ tak to zazwyczaj bywa, że deweloperzy w pierwszej kolejności dzielą się wymaganiami, które są niezbędne do uruchomienia danej gry.

Przeglądajcie zatem spis i piszcie, czy podzespoły Waszych komputerów pozwolą Wam zejść do piekła. Agony pojawi się jednak nie tylko na PC. Madmind Studio zamierza wydać grę również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w drugim kwartale 2017 roku.

Agony – wymagania sprzętowe (minimalne):

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2GB / Radeon R9 200 Series lub Nvidia GeForce GTX660
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie