Polska produkcja nie ominie konsoli PS4 i Xboksa One

Shadow Warrior ukaże się jeszcze tego lata.

Gra ma śmigać z prędkością 60 klatek animacji na sekundę. O ile w przypadku konsoli firmy Sony tytuł będzie obsługiwać rozdzielczość 1080p, to sprzęt Microsoftu wygeneruje obraz jedynie w standardzie 900p. Średnia ocen tytułu na portalu Metacritic w przypadku wersji dedykowanej PC wynosi obecnie 73/100%. Mowa więc o solidniej, rzemieślniczej robocie ze strony polskiego studia.

Shadow Warrior to remake klasycznego FPS-a z roku 1997. Produkcja firmy Flying Wild Hog pozwoli nam wcielić się w Lo Wanga, stającego w nierównym pojedynku naprzeciw armii demonów. Rzecz jasna najważniejszym elementem tytułu jest walka. Eksterminować wrogów będziemy mogli na wiele sposobów. Protagonista wyposażony jest bowiem m.in. w szereg giwer, shurikeny czy katanę.


Pokonując rzesze przeciwników, będziemy mogli rozwijać naszego bohatera, wybierając umiejętności najlepiej oddające nasz styl gry. Niezaprzeczalną zaletą jest posunięta daleko interakcja z otoczeniem. Nie ma bowiem problemu by zniszczyć większość otaczających nas obiektów.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet