Pokemon GO – kolejne atrakcje specjalnie na koniec roku

Pokemon GO – kolejne atrakcje specjalnie na koniec roku
Mobile Newsy

Deweloperzy zachęcają do łapania poksów w taki oto sposób.

Studio Niantic nie ustaje w rozwijaniu, poprawianiu oraz uatrakcyjnianiu Pokemon GO, serwując graczom co chwilę jakieś mniejsze czy większe aktualizacje.

Już teraz w świecie gry trwa specjalne wydarzenie świąteczne, dzięki któremu do 3 stycznia 2017 roku mamy większą szansę na złapanie Togepi, Pichu oraz innych Pokemonów, a dodatkowo odwiedzając PokeStopy każdego dnia zostaniemy nagrodzenia jednorazowymi inkubatorami podczas pierwszego zakręcenia dyskiem.

To jednak nie wszystko, co czeka na Trenerów do końca tego roku. Już od 30 grudnia (do 8 stycznia 2017 roku) otrzymamy większą szansę na zdobycie startowych pokemonów oraz ich ewolucji z regionu Kanto. Chodzi o Bulbasaura, Ivysaura i Venusaura, Charmandera, Charmeleona Charizarda, Squirtle’a, Wartortle’a oraz Blastoise’a. Dodatkowo czas działania Lure Module zostanie zwiększony w tym czasie z 30 do 60 minut.

Pokemon Go już na Apple Watch!

Na początku września deweloperzy z Niantic zapowiedzieli specjalną aplikację dla Apple Watch, która pozwoli posiadaczom inteligentnych zegarków na dodatkowe interakcje z grą.

Wsparcie dla Apple Watch pojawiło się w Pokemon GO przy okazji ostatniej aktualizacji i jeśli nie wiecie, co konkretnie to oznacza, już tłumaczymy.

Apka została dostosowana do mniejszych ekranów i pozwoli Trenerom odwiedzić punkty orientacyjne PokeStop oraz zebrać to, co w nich znajdziemy. Jeśli dany punkt ma swój opis, wszystko przeczytamy na naszym Apple Watchu.

Zegarkowe Pokemon GO pozwolą również zająć się jajkiem, z którego wykluwają się nowe zwierzaki. Na malutkim ekraniku zobaczycie też, czy w okolicy nie czai się jakiś nowy pokemon, którego można złapać. Niestety, żeby schwytać Pokemona, zegarek już nie wystarczy. Do tego celu nadal będziemy musieli używać telefonu.

Pokemon GO z imponującym wynikiem dotyczącym… spacerów

Studio Niantic pochwaliło się najnowszymi statystykami dotyczącymi liczby kilometrów, jakie przespacerowali osoby grające w Pokemon GO. Przypominamy, że zgodnie z informacjami podanymi we wrześniu, od premiery gry Trenerzy przeszli ponad 4,6 miliarda kilometrów.

Nowe dane dotyczą natomiast okresu od premiery Pokemon GO do dnia 7 grudnia. W tym czasie fani łapania małych stworków przespacerowali łącznie 8,7 miliarda kilometrów! Poniższy filmik pokazuje, że jedna osoba musiałaby okrążyć Ziemię ponad 200 tysięcy razy, by nabić taki wynik. Samolot typu jetliner potrzebowałby natomiast ponad 1000 lat, by wylatać wspomniany dystans. Trenerzy podczas swoich spacerków zdołali złapać aż 88 miliardów Pokemonów, czyli około 533 stworków w ciągu dnia.

A Wy ile kilometrów przespacerowaliście już w Pokemon GO?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie