Pokemon GO – już po świętach, a tutaj nadal są prezenty

Pokemon GO – już po świętach, a tutaj nadal są prezenty
Mobile Newsy

Okres świąteczny był bogaty w różne wydarzenia i Trenerzy Pokemonów na pewno nie mogli narzekać na nudę.

Do wcześniejszych atrakcji dochodzą specjalne prezenty, które można kupować w wirtualnym sklepie w Pokemon GO. Są one dostępne za 250, 550 lub 1500 złotych monet.

Co zawierają pakiety? Do 30 grudnia dostępne będą Special, Great oraz Utra Box, w których znajdziemy inkubatory, Incense’y, Great Balle oraz Ultra Balle. Następnie (od popołudnia 30 grudnia do 3 stycznia 2017) będziemy mogli nabyć Bronze, Silver oraz Gold Box, skrywające inkubatory, Incense’y, Lure’y, Lucky Eggs, Poke Balle oraz Great Balle.

Pokemon GO
Pokemon GO

Pokemon GO – kolejne atrakcje specjalnie na koniec roku

Studio Niantic nie ustaje w rozwijaniu, poprawianiu oraz uatrakcyjnianiu Pokemon GO, serwując graczom co chwilę jakieś mniejsze czy większe aktualizacje.

Już teraz w świecie gry trwa specjalne wydarzenie świąteczne, dzięki któremu do 3 stycznia 2017 roku mamy większą szansę na złapanie Togepi, Pichu oraz innych Pokemonów, a dodatkowo odwiedzając PokeStopy każdego dnia zostaniemy nagrodzenia jednorazowymi inkubatorami podczas pierwszego zakręcenia dyskiem.

To jednak nie wszystko, co czeka na Trenerów do końca tego roku. Już od 30 grudnia (do 8 stycznia 2017 roku) otrzymamy większą szansę na zdobycie startowych pokemonów oraz ich ewolucji z regionu Kanto. Chodzi o Bulbasaura, Ivysaura i Venusaura, Charmandera, Charmeleona Charizarda, Squirtle’a, Wartortle’a oraz Blastoise’a. Dodatkowo czas działania Lure Module zostanie zwiększony w tym czasie z 30 do 60 minut.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie