Pokemon Go już na Apple Watch!

Pokemon Go już na Apple Watch!
Mobile Newsy

Pokemony włażą na nadgarstek.

Na początku września deweloperzy z Niantic zapowiedzieli specjalną aplikację dla Apple Watch, która pozwoli posiadaczom inteligentnych zegarków na dodatkowe interakcje z grą.

Wsparcie dla Apple Watch pojawiło się w Pokemon GO przy okazji ostatniej aktualizacji i jeśli nie wiecie, co konkretnie to oznacza, już tłumaczymy.

Apka została dostosowana do mniejszych ekranów i pozwoli Trenerom odwiedzić punkty orientacyjne PokeStop oraz zebrać to, co w nich znajdziemy. Jeśli dany punkt ma swój opis, wszystko przeczytamy na naszym Apple Watchu.

Zegarkowe Pokemon GO pozwolą również zająć się jajkiem, z którego wykluwają się nowe zwierzaki. Na malutkim ekraniku zobaczycie też, czy w okolicy nie czai się jakiś nowy pokemon, którego można złapać. Niestety, żeby schwytać Pokemona, zegarek już nie wystarczy. Do tego celu nadal będziemy musieli używać telefonu.

Pokemon GO z imponującym wynikiem dotyczącym… spacerów

Studio Niantic pochwaliło się najnowszymi statystykami dotyczącymi liczby kilometrów, jakie przespacerowali osoby grające w Pokemon GO. Przypominamy, że zgodnie z informacjami podanymi we wrześniu, od premiery gry Trenerzy przeszli ponad 4,6 miliarda kilometrów.

Nowe dane dotyczą natomiast okresu od premiery Pokemon GO do dnia 7 grudnia. W tym czasie fani łapania małych stworków przespacerowali łącznie 8,7 miliarda kilometrów! Poniższy filmik pokazuje, że jedna osoba musiałaby okrążyć Ziemię ponad 200 tysięcy razy, by nabić taki wynik. Samolot typu jetliner potrzebowałby natomiast ponad 1000 lat, by wylatać wspomniany dystans. Trenerzy podczas swoich spacerków zdołali złapać aż 88 miliardów Pokemonów, czyli około 533 stworków w ciągu dnia.

A Wy ile kilometrów przespacerowaliście już w Pokemon GO?

Aktualizacja Pokemon GO poprawia tryb dnia i nocy oraz wibracje

Studio Niantic nadal poprawia Pokemon GO, wydając tym razem aktualizację oznaczoną numerem 0.51.0 w przypadku systemu Android oraz 1.21.0 dla iOS.

Na oficjalnej stronie tytułu wymieniono poprawki, jaki znajdziemy w grze. Po pierwsze deweloperzy chwalą się zlikwidowaniem buga, który powodował nieprawidłowe powiadomienia wibracyjne. Dalej mamy zmiany dotyczące trybu dnia i nocy – teraz przejście pomiędzy nimi ma być bardziej precyzyjne i dostosowane do naszego lokalnego czasu. Na koniec Niantic zaaplikował grze drobne poprawki tekstowe.

Dajcie znać, czy zauważyliście jakieś dodatkowe zmiany, które pojawiły się w Pokemon GO po najnowszej łatce! Deweloperzy nie zawsze ujawniają wszystko w oficjalnym spisie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie