Pokemon GO z imponującym wynikiem dotyczącym… spacerów

Pokemon GO z imponującym wynikiem dotyczącym… spacerów
Mobile Newsy

Studio Niantic pochwaliło się najnowszymi statystykami dotyczącymi liczby kilometrów, jakie przespacerowali osoby grające w Pokemon GO. Przypominamy, że zgodnie z informacjami podanymi we wrześniu, od premiery gry Trenerzy przeszli ponad 4,6 miliarda kilometrów.

Nowe dane dotyczą natomiast okresu od premiery Pokemon GO do dnia 7 grudnia. W tym czasie fani łapania małych stworków przespacerowali łącznie 8,7 miliarda kilometrów! Poniższy filmik pokazuje, że jedna osoba musiałaby okrążyć Ziemię ponad 200 tysięcy razy, by nabić taki wynik. Samolot typu jetliner potrzebowałby natomiast ponad 1000 lat, by wylatać wspomniany dystans. Trenerzy podczas swoich spacerków zdołali złapać aż 88 miliardów Pokemonów, czyli około 533 stworków w ciągu dnia.

A Wy ile kilometrów przespacerowaliście już w Pokemon GO?

Aktualizacja Pokemon GO poprawia tryb dnia i nocy oraz wibracje

Studio Niantic nadal poprawia Pokemon GO, wydając tym razem aktualizację oznaczoną numerem 0.51.0 w przypadku systemu Android oraz 1.21.0 dla iOS.

Na oficjalnej stronie tytułu wymieniono poprawki, jaki znajdziemy w grze. Po pierwsze deweloperzy chwalą się zlikwidowaniem buga, który powodował nieprawidłowe powiadomienia wibracyjne. Dalej mamy zmiany dotyczące trybu dnia i nocy – teraz przejście pomiędzy nimi ma być bardziej precyzyjne i dostosowane do naszego lokalnego czasu. Na koniec Niantic zaaplikował grze drobne poprawki tekstowe.

Dajcie znać, czy zauważyliście jakieś dodatkowe zmiany, które pojawiły się w Pokemon GO po najnowszej łatce! Deweloperzy nie zawsze ujawniają wszystko w oficjalnym spisie.

Poprzednia aktualizacja Pokemon GO wprowadziła stworki drugiej generacji

Od wielu dni po sieci krążyły domysły o nowych stworkach w Pokemon GO, które zostały potwierdzone w zeszłym tygodniu przez studio Niantic. Mieliśmy je dostać 12 grudnia i… obietnica została spełniona!

Nowa aktualizacja Pokemon GO dodała do gry kolejne poksyTogepi i Pichu, które mogą się wykluć z jajek. Zwiastun stworków możecie zobaczyć poniżej. Twórcy gry informują, że oprócz nich dostaliśmy kilka innych stworków, przedstawicieli regionu Johto z gier Pokemon Gold oraz Silver. Ich nazw co prawda nie podano, lecz gracze zdążyli już odkryć takie Pokemony jak: Jigglypuff, Jynx, Magmar, Electabuzz oraz Clefairy.

Niantic obiecuje również, że w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy zobaczymy jeszcze więcej nowych Pokemonów, zatem można liczyć na częste aktualizacje z kolejnymi stworkami.

Na koniec akcent świąteczny – aktualizacja Pokemon GO pozwala nam zdobyć Pikachu z czapką mikołajkową na głowie. Jest to możliwe do 29 grudnia.

Aktualizacja Pokemon GO
Aktualizacja Pokemon GO

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie