Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pokaz gier na PS5 – znamy oficjalną datę!

Sony wyjawiło nowy termin pokazu gier na PS5. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Konferencja, podczas której miały być wyjawione produkcje na PlayStation 5, była planowana na czwartek 4 czerwca. Jednak, jak informowaliśmy niedawno, Sony ze względu na zamieszki w USA wywołane śmiercią czarnoskórego Amerykanina odwołało czwartkowe wydarzenie. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie nowej daty.

Na oficjalnym koncie PlayStation Europe na Twitterze japońskie przedsiębiorstwo wyjawiło oczekiwany przez graczy termin. Będzie to 11 czerwca 2020 o godzinie 22:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Tym tweetem Sony ostatecznie kładzie kres licznym plotkom dotyczącym daty pokazu, które od pewnego czasu krążyły w internecie, przybierając ostatnio na sile.

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące konferencji, będzie on nadawana w 1080p przy 30 fps. Co ciekawe, producent nakazuje oglądanie pokazu w słuchawkach, bo czeka nas „trochę dobrego audio”. Całość ma potrwać ponad godzinę – na pewno więc pojawi się dużo wiadomości o produkcjach zmierzających na kolejną generację. Liczymy na coś naprawdę interesującego.

Zgodnie z tym, co pisało wcześniej Sony na blogu PlayStation, wydarzenie skupi się wyłącznie na grach. Jeśli więc ktoś liczy, że zostaną ujawnione jakieś konkrety na temat samej konsoli, to raczej może się rozczarować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się