Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pokaz gier na PS5 – jest nowa data?

Prezentacja gier na nową generację od Sony miała odbyć się już pojutrze. Tak się jednak nie stanie – wczoraj wieczorem producent odwołał imprezę. Media już plotkują o nowej dacie pokazu.

Wydarzenie, na którym miały być wyjawione produkcje na PlayStation 5, planowano na czwartek 4 czerwca. Wczoraj informowaliśmy, że Sony ze względu na zamieszki w USA wywołane śmiercią czarnoskórego Amerykanina odwołało czwartkową konferencję. Natomiast już teraz po sieci hula nieoficjalne doniesienie, że przedsiębiorstwo już ustaliło wstępnie nową datę prezentacji. Według pogłoski, konferencja odbędzie się 12 czerwca.

Informację należy oczywiście traktować z pewnym dystansem. Wieść pochodzi od forumowicza z 4chan, który podobno ma wtyki w dziale marketingowym Sony. Na chwilę obecną na pewno nie można określić, czy zarówno kontakty internauty, jak i sama informacja, są prawdą.

Sony czeka na rozwój sytuacji w USA – i na pewno poda nową datę już wkrótce, gdy będzie wiadomo, kiedy zamieszki zostaną opanowane. Dlatego nie jest całkowicie niemożliwe, że pokaz faktycznie odbędzie się w przyszłym tygodniu. Pewne jest jedno: gier na PS5 na pewno nie zobaczymy 4 czerwca. Gdy japońskie przedsiębiorstwo ujawni nową datę, na pewno o tym usłyszycie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się