The Wolf oko

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PlayWay prezentuje MMO o wilku. Zobaczcie trailer z hipopotamem

Polski wydawca ma kolejny pomysł na produkcję o niecodziennej tematyce. Tym razem to gra MMO The Wolf.

PlayWay słynie z niekonwencjonalnych projektów, z czego większość kończy się wyłącznie na etapie planowania. Kolejną z koncepcji, którą rodzime studio przedstawia graczom, jest The Wolf – gra online, w której wcielimy się w postać wilka.

Jak pokazuje krótki, aczkolwiek treściwy trailer, zaczniemy od stworzenia bohatera. Wybierzemy jego imię, płeć, wygląd i specjalne zdolności. Postać będzie można rozwijać – wideo prezentuje drzewko umiejętności. Natomiast rozgrywka ma polegać na bieganiu po dzikich terenach, wchodzeniu w interakcje z innymi graczami i walce z kimś większym od nas – jak na przykład hipopotamem, słoniem czy żubrem.

Sęk w tym, że nie wygląda to na razie dobrze. Hasło „wchodzenie w interakcje z innymi” zostało przez twórców zrozumiane chyba zbyt dosłownie. W pewnym momencie widzimy bowiem, jak trzy czy cztery postacie przenikają przez siebie. Oprawa wideo i animacje prezentują się trochę przestarzale, ale chyba nie ma co marudzić na zaś – w końcu to tylko projekt.

The Wolf ma zadebiutować wyłącznie na pecetach. Daty premiery nie ujawniono. Jeśli jesteście fanami wilków, możecie dodać produkcję do swojej listy życzeń na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się