Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PlayWay zapowiada dwa symulatory. Odnawianie zabytków i konserwacja broni [WIDEO]

Polska firma PlayWay poinformowała niedawno, że poszerza plany wydawnicze o dwie kolejne gry symulacyjne: Monuments Flipper i Gunsmith Simulator. 

Monuments Flipper przypomina pod względem mechaniki House Flippera z 2018. Gra, której tworzeniem zajmuje się Games Incubator, pozwoli nam remontować największe zabytki świata, w tym Łuk Tryumfalny czy katedrę Notre-Dame. Aby to zrobić, będziemy posługiwać się konkretnymi narzędziami i postępować według szczegółowego planu renowacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data debiutu produkcji – wiadomo jedynie, że ma ona trafić na rynek już niedługo.

Druga z zapowiedzianych gier – Gunsmith Simulator – odzwierciedli działalność „kowala broni”, dla którego chlebem powszednim jest konstruowanie i modyfikacja pistoletów, strzelb i karabinów. Będziemy też naprawiać tę broń – a trafi ona do nas w różnym stanie. Tytuł wyprodukuje studio Game Hunters. Data premiery gry na Steamie zaplanowana jest na IV kwartał 2020.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak będą wyglądały te produkcje, zapraszamy do obejrzenia trailerów.

PlayWay powstało w 2011. Firma zajmuje się zarówno dystrybucją, jak i tworzeniem nisko- i średniobudżetowych gier. Wydane przez nią tytuły to między innymi Thief Simulator, seria Car Mechanic Simulator czy chociażby zapowiedziany niedawno I Am Jesus Christ, który będzie pokazywać, jak to jest być Jezusem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%