PlayStation ma szykować się do zapowiedzi, która ucieszy wielu fanów

PlayStation z kolejnym przejęciem na celowniku. O kogo chodzi?
Newsy PS4 PS5

Znany informator twierdzi, że PlayStation ma wkrótce zapowiedzieć projekt, który spodoba się graczom narzekającym na monotonny katalog gier firmy. Na ogłoszenie rzekomo nie poczekamy długo.

Insider Snitch poinformował na swoim serwerze Discord, że otrzymał ciekawą wiadomość od wiarygodnego źródła. PlayStation rzekomo przygotowuje zupełnie nową wysokobudżetową markę, która ma zostać zapowiedziana już niedługo. Za jej produkcję rzekomo nie odpowiada japońskie studio. Informator twierdzi, że ogłoszenie nastąpi jeszcze przed końcem września.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że to nadal nieoficjalne doniesienia. Choć Snitch był do tej pory właściwie nieomylny w kwestii przecieków, wciąż mowa tu o niepotwierdzonych pogłoskach.

Od wielu miesięcy fani Sony przerzucają się komentarzami dotyczącymi aktualnej oferty producenta. Niektórzy gracze uważają, że PlayStation przydałaby się nowa marka, która zapewni powiew świeżości w katalogu gier i moim zdaniem trudno się z tym nie zgodzić. Choć wiemy, że kolejne IP znajdują się w produkcji (między innymi w Deviation Games), na razie nie ujrzeliśmy żadnej konkretnej zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie