Gracze chwalą się, ile grają na PlayStation. Znaleźliśmy takiego, który spędza 10h dziennie z konsolą

PlayStation Wrap-Up już działa. Podsumujcie rok i pochwalcie się!
Newsy PS4 PS5

Już ruszyło tegoroczne PlayStation Wrap-Up, będące czymś w rodzaju “Spotify Wrapped”, ale dla graczy. Ci ochoczo chwalą się w internecie statystykami.

PlayStation postanowiło w wyjątkowy sposób pozwolić graczom na podsumowanie zbliżającego się ku końcowi roku. Wrap-Up już działa, choć początkowo internauci skarżyli się na problemy z serwerami. Wygląda jednak na to, że te na szczęście minęły.

PlayStation Wrap-Up. Jak skorzystać?

Aby skorzystać z tegorocznego podsumowania, wystarczy jedynie udać się na tę stronę. Następnie trzeba zalogować się za pomocą własnego profilu PlayStation Network i voilà – mamy już gotowe podsumowanie. Swoją drogą warto zaznaczyć, że większość tych statystyk dostępna jest przez cały rok, z poziomu profilu w konsoli.

Możemy w prosty sposób zapoznać się z liczbą spędzonych w różnych grach godzin, łączną liczbą odpalonych przez rok gier czy ilością przypisanych do konta darmowych pozycji z PS Plus. To także świetne podsumowanie dla łowców trofeów, gdyż znajdziemy tu nasze zdobyte osiągnięcia. Trochę tego jest, a gracze już teraz ochoczo chwalą się w internecie. W wątku na Twitterze czy Reddicie gracze wymieniają się swoimi statystykami, ale jedna osoba zdetronizowała wszystkich innych. Zresztą, zobaczcie sami:

Imponujące, nie? 3675 godzin w grze to aż 153 dni grania bez przerwy! 326 gier w Plusie czy 3875 zdobytych trofeów to imponujące statystyki, których do tej pory nikt nie przebił, a przynajmniej nie natknąłem się na nic lepszego. W większości gracze nie przebijali progu 2 tysięcy godzin, ale jest sporo osób, które spędziłby w grze nie więcej niż 800 godzin. Jak to wygląda u Was? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Warto dodać, że za “przeklikanie” się przez wszystkie sekcje podsumowania dostaniemy darmowego avatara, który ma odzwierciedlać naszą “gamingową osobowość”. Czyli jednak warto!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie