PlayStation rozdaje nagrody. Wystarczy podsumować swój rok z grami

PlayStation - grafiki z grami
PS4 PS5

W tym roku nie brakowało gier, w tym tych na konsole PlayStation. Sony tradycyjnie oddaje w ręce graczy narzędzie do podsumowania ostatnich miesięcy z PS4 i PS5.

Jeśli graliście w ciągu zeszłego roku na konsolach Sony, możecie skorzystać z PlayStation Wrap-Up. Strona pozwala na poznanie szczegółów swojej rozgrywki na sprzętach firmy w ciągu ostatnich miesięcy.

Wśród statystyk znajdziecie między innymi łączną liczbę godzin przeznaczonych na granie, rozkład czasu grania między platformami oraz zestawienie tytułów, z którymi spędziliśmy najwięcej czasu. Dodatkowo na stronie możemy przejrzeć statystyki społeczności z różnych gier, na przykład z Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart i Death Stranding Director’s Cut. Swoją drogą, wiedzieliście, że gracze najnowszej produkcji Hideo Kojimy zniszczyli łącznie 50 tys. par wirtualnych butów?

Co więcej, skorzystanie z PlayStation Wrap-Up zagwarantuje Wam nie tylko wgląd w statystyki. Za sprawdzenie swojego podsumowania otrzymacie też prezent w postaci czterech awatarów. Po sprawdzeniu Wrap-Up otrzymacie kod, który możecie wykorzystać na swoim koncie PSN z poziomu konsoli lub przeglądarki.

Jeśli chodzi o inne podsumowania ze strony Sony, niedawno gracze PS4 i PS5 wybrali najlepsze gry roku – zwycięzców sprawdzicie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie