PlayStation szykuje wielkie rzeczy. Ten rok będzie genialny dla fanów Sony!

PlayStation usuwa produkcje z bibliotek graczy, nawet jeżeli za nie płacili
Newsy PS5

Gracze i posiadacze konsol Sony mają powody do radości. Ten rok będzie obfitował w wiele ciekawych premier i gier, w które po prostu trzeba zagrać. W sieci pojawiła się grafika prezentująca to, co czeka posiadaczy konsol PlayStation w najbliższych miesiącach. Nie ma powodów do narzekań, bo ten rok zapowiada się naprawdę znakomicie.

Ofensywa Sony i PlayStation — będzie w co grać

Coraz więcej mówi się o ewentualnych planach Sony dotyczących ekskluzywności gier, możliwości wydawania ich na pecetach i odchodzenia od klasycznych singlowych produkcji na PlayStation. Plotki plotkami, ale rzeczywistość może nam sugerować coś zupełnie odmiennego. Ostatnie miesiące w wykonaniu japońskiego giganta są niezłe, a posiadacze PS5 chyba nie mają powodów do narzekań. Jest w co grać, prawda? No to szykujcie się na mocne uderzenie, bo ten rok zapowiada się doprawdy nieźle.

W sieci pojawiła się grafika, która podsumowuje ostatnie lata w wykonaniu popularnej marki — od 2020 aż do teraz, czyli 2024 roku, w którym czeka nas sporo dobrego. Jak się przyjrzeć to wychodzi na to, że w ciągu najbliższych miesięcy posiadacze konsol Sony będą mieli do ogrania sporo świetnych gier. Tak prezentuje się grafika, którą wykonał Zuby_Tech:

Jak widać, jest nieźle, a będzie jeszcze lepiej. Od początku roku posiadacze konsol Sony otrzymali m.in. The Last of Us Par 2 Remastered, Helldivers 2, Final Fantasy VII: Rebirth czy całkien niedawno Rise of the Ronin. A to przecież nie koniec! W tym roku na rynku ukaże się też m.in. Stellar Blade, Lost Soul Aside, Convallaria czy Concord od studia Firesprite. Nie możemy też zapomnieć o remake’u Silent Hill 2, który jest przygotowywane przez polskie Bloober Team — gra będzie konsolowym tytułem na wyłączność.

Na które gry czekacie najbardziej?

Źródło: https://twitter.com/Zuby_Tech/status/1772200847134360055

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie