PlayStation: “Wyrzućcie kartony po konsoli”. Gracze: “Nigdy w życiu”

PlayStation prosi o wyrzucanie kartonów po konsolach. Gracze odmawiają
Newsy PS3 PS4 PS5

Brytyjski oddział PlayStation potwierdził, że gracze mogą już wyrzucać kartony, w których przyszły ich konsole. Ci jednak nie chcą tego robić za wszelką cenę.

“PSA: można już wyrzucić kartonowe pudełko, w którym przyszło PlayStation” – napisał na Twitterze brytyjski oddział firmy, czym wywołał zadziwiająco ożywioną dyskusję. Okazuje się, że gracze bardzo mocno przywykli już do pudeł zagracających ich mieszkania, bo absolutnie się z tą poradą nie zgadzają. Wielu z nich zastanawia się jednak “co, jeśli kartony będą potrzebne?”. Wiecie, w życiu są różne sytuacje. Co, jeżeli koniecznie będzie trzeba wykorzystać je, aby wybudować fort na wypadek apokalipsy? Co, jeśli w przyszłości zabraknie papieru i kartony po PlayStation uratują nas przed globalnym kryzysem toaletowym?

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Ten pierwszy przykład ma o tyle dużo sensu, że sama firma przyznała, iż można je zostawić, o ile chcemy zbudować tematyczny fort. Sugestia ta pojawiła się wraz z odpowiedzią na pytanie jednego z internautów. Ten zastanawiał się, czy PlayStation w swoim wpisie pisze jedynie o pudłach po PS5, czy ma też na myśli poprzednie generacje? “Tak, te też” – wyjaśnia korporacja.

Inna sprawa, że niektórzy mogą użyć kartonu, na wypadek nagłego pojawienia się Metal Gearów. PlayStation rozumie, że taka sytuacja może być dość wymagająca, więc w takim przypadku też powinniśmy karton zostawić.

Inni zaczęli korzystać z okazji, aby chwalić się swoją kolekcją pudeł po poprzednich generacjach konsol od niebieskich. Ja nie wiem, chyba macie za dużo miejsca w domu!

Korzystając z okazji – pudło na szczęście nie jest wymagane, aby cieszyć się grami z PS Plus. Niedawno otrzymaliśmy potwierdzenie czerwcowej oferty, o której przeczytacie w tym miejscu.

Zdjęcie główne: Wikimedia Commons/ CC BY 2.0

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie