PS Plus czerwiec 2023. Oferta z polskim akcentem, oto gry na PS5 i PS4

Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny prezent do nowej gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W końcu doczekaliśmy się ogłoszenia oferty PS Plus na czerwiec. Jeśli jesteście ciekawi, czy tuż przed Dniem Dziecka zrobiono nam miły prezent, to zerknijcie, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 dostaniemy w nowym miesiącu.

PS Plus czerwiec 2023 w końcu oficjalnie! Na ujawnienie oferty musieliśmy czekać do ostatniego dnia miesiąca, zatem naprawdę długo. Ponadto tym razem ogłoszenie gier na PS5 i PS4 nie było poprzedzone żadnym przeciekiem. A przypominam, że ostatnie miesiące w nie obfitowały i były to informacje wiarygodne. Oczekiwanie tym bardziej trzymało nas w napięciu. Teraz można zobaczyć, czy było warto.

PS Plus Essential wkrótce w promocji za 158 zł

Potrzymam Was jednak w niepewności przez dodatkowe kilka sekund, lecz naprawdę nie można przegapić nadchodzącej okazji na przedłużenie bądź kupienie abonamentu PS+. Od 2 czerwca w PS Store wszystkie progi abonamentu mają trafić do promocji. Przecena wyniesie 25%. Ale dzięki tanim kartom uzupełniającym fundusze, Plusa kupisz około 35% taniej.

Żeby mieć najtaniej PS+ Essential na 12 miesięcy, należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 158 zł i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł, zostanie jeszcze 10 zł w portfelu. Roczny próg Extra będzie natomiast kosztował w nadchodzącej promocji 300 zł. Więc na taką kwotę należy kupić karty. Przydadzą się zatem 1x200PLN oraz 1x100PLN. Za obie zapłacisz 251 zł z groszami. Kiedy rozpocznie się promocja w PS Store, PS Plus Premium na rok ma kosztować po rabacie 360 zł. Wybierz karty 1x200PLN, 1x100PLN oraz 1x70PLN. Za wszystkie zapłacisz 310 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa zostanie jeszcze 10 zł w portfelu.

PS Plus czerwiec 2023 – oficjalna oferta i gry na PS5 / PlayStation 4

Wśród gier na czerwiec, znalazły się następujące tytuły:

  • NBA 2K23 (PS4/PS5)
  • Jurassic World Evolution 2 (PS4/PS5)
  • Trek to Yomi (PS4/PS5)

Mamy zatem dużą grę sportową, jest również druga odsłona cyklu strategii ekonomicznych osadzonych w uniwersum filmu Park Jurajski. No i co cieszy, coś z polskim akcentem. Mowa o Trek to Yomi, czyli przygodowej grze akcji inspirowanej filmami Akiry Kurosawy. Tytuł powstał pod skrzydłami Leonarda Menchiariego i studia Flying Wild Hog. Wydawcą jest natomiast Devolver Digital.

Nowe gry zostaną udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek miesiąca, a więc musimy poczekać na nie do 6 czerwca. Do tego czasu można przypisywać do swojego konta w PS Store tytuły z maja. Przypominam, że są to:

  • GRID Legends (PS4/PS5)
  • Chivalry 2 (PS4/PS5)
  • Descenders (PS4/PS5)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie