PlayStation opublikowało nietypową reklamę PS5. Wystąpił w niej znany muzyk

PlayStation - japońska reklama PS5 - Kenshi Yonezu
PS5

PlayStation opublikowało w sieci naprawdę ciekawą reklamę PS5. Występuje w niej popularny muzyk Kenshi Yonezu dość nietypowej, lecz zarazem ładnie wykonanej kreacji.

Co jak co, ale PlayStation potrafi robić spoty reklamowe. Te są często zrobione w zabawny sposób i podobnie jest w przypadku poniższego nagrania. Rzucicie okiem, a pewnie zgodzicie się z moimi słowami.

Całość powstała w ramach szerszej akcji promocyjnej, gdzie Kenshi w wymyślonej przez siebie kreacji pojawia się wraz z kontrolerem DualSense. Poniżej możecie zobaczyć przykładową grafikę, która wyświetla się na telebimie w dzielnicy Shibuya (Tokio).

Reklama PlayStation - Kenshi Yonezu - Shibuya - reklama na telebimie
Źródło: Blog PlayStation Japan

Kenshi Yonezu to japoński muzyk, który swoją karierę rozpoczął od tworzenia muzyki opartej o Vocaloid. W sporym uproszczeniu jest to „syntezator mowy” przystosowany do tworzenia wokalu. Później jednak artysta zaczął w swoich utworach korzystać z własnego głosu, co przyczyniło się do rozwoju jego kariery. Obecnie oficjalny kanał Yonezu na YouTube ma 6,1 mln subskrybentów.

Macie może pomysły, który z muzyków lub z zespołów muzycznych z naszego polskiego podwórka mógłby wspierać PlayStation w podobnym spocie? Zachęcam do podzielenia się w komentarzach swoimi propozycjami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie