Prezent na koniec 2023 roku do odebrania w PS Store. Sony rozdaje go posiadaczom PS5 i PS4

PlayStation z prezentem za darmo dla graczy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Każdy posiadacz konsoli PlayStation może otrzymać miły upominek na koniec 2023 roku. Wystarczy kilka kliknięć i dostaniesz specjalny kod do zrealizowania w PS Store.

Sony zachęca do sprawdzenia, „jakim graczem byłeś w 2023 roku”. Możemy zatem dowiedzieć się, przy których grach spędziliśmy najwięcej czasu oraz jaki był nasz „styl gry”. Zostaną do niego dobrane kolejne produkcje, dopasowane do naszych upodobań, w które jeszcze nie mieliśmy okazji pograć. Oprócz tego zliczone zostaną wszystkie zdobyte w tym roku trofea. Ponadto przekonamy się, czy częściej graliśmy w tytuły single bądź multiplayer. A co najważniejsze, oprócz fajnych statystyk otrzymamy dedykowany kod na odebranie nargody.

Kod na darmowy awatar w PS Store + przedmiot kolekcjonerski

Kto chce podsumować swój rok z PlayStation, powinien odwiedzić stronę PlayStation WrapUp. Po prostu klikamy w link, logujemy się na swoje konto PSN i przeglądamy kolejne slajdy z naszymi dokonaniami. Na koniec zobaczymy informację wraz z kodem, który możemy zrealizować w PS Store. Oprócz darmowego awatara „inspirowanego naszym stylem gry”, odblokujemy cyfrowy przedmiot kolekcjonerski PlayStation Stars. Będziemy mogli go zdobyć w terminie 1–3 dni po uzyskaniu awatara, później nagroda przepadnie.

PS-Store-prezent-awatar
Oprócz awatara, odblokujesz przedmiot kolekcjonerski PS Stars.

Kod na awatar zrealizujemy klasycznie w PlayStation Store, w tym samym miejscu gdzie realizujemy kody na gry zakupione cyfrowo.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie