Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PlayStation Plus za darmo przez weekend

Sony zachęca do spróbowania zalet abonamentu.

Już od 24 do 27 czerwca będzie można skorzystać z darmowego PlayStation Plus, co oznacza dostęp do trybów multiplayer, bez konieczności wykupowania abonamentu. To świetna okazja do tego, aby sprawdzić, jak gra się w sieci na PlayStation.

Akcja rozpocznie się od godziny 11.00 w piątek, a zakończy o tej samej godzinie w poniedziałek. Warto dodać, że w ramach akcji gracze którzy nie mają abonamentu, nie będą mogli pobrać gier dostępnych dla opłacających, tak samo jak nie otrzymają dostępu do specjalnych zniżek. Zatem darmowy weekend z PlayStation Plus dotyczy wyłącznie odblokowania trybu multiplayer w grach, które go posiadają.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%