PlayStation Plus w lutym. Czy tym razem Sony postawi na gry AAA?

Ostatnio japoński producent rozpieścił graczy, ale czy będzie chciał to robić nadal?

Zapewne pamiętacie grudniową oraz styczniową ofertę PS Plus. Sony w ramach rekompensaty za problemy z DriveClub, dorzuciło kolejno Injustice: Gods Among Us oraz Infamous: First Light. Obie gry są naprawdę niezłe, a przy okazji po raz pierwszy zdarzyło się, że na PlayStation 4 w ofercie PS+ dodane były tytuły AAA. Pytanie tylko, czy Sony utrzyma ten trend i PlayStation Plus w lutym także obrodzi takimi pozycjami?

Niestety może się okazać, że Sony tylko przez ostatnie dwa miesiące postanowiło się nieco bardziej postarać w kwestii oferty PS Plus. Po pierwsze wydaje się, że trzy gry AAA z rzędu to sporo w ramach rekompensaty za niedziałające serwery. Po drugie w lutym ukaże się The Order: 1886, które jest grą na wyłączność dla PS4 i na które Sony mocno stawia. Pewnie producent nie chciałby grą z PlayStation Plus, odciągnąć uwagę od flagowego tytułu na luty.


Z drugiej strony Sony jednoznacznie nie odpowiedziało graczom, czy będzie kontynuować dodawanie gier AAA do oferty PS Plus. Producent był o to pytany na swoim blogu. Intuicja nam jednak podpowiada, że gdyby faktycznie chciał cały czas iść tym tropem, dawno by się pochwalił i stanowczo zapowiedział, że zmienia politykę.

Jeśli faktycznie stanie się tak, że PS Plus w lutym będzie obfitować w kolejne gry AAA, my już mamy kilka propozycji dla Sony. Nie obrazilibyśmy się na przykład na Resident Evil HD, które niedawno pojawiło się w PSS (pakiet, czyli wersja na PS3 oraz PS4 kosztuje 84 złote). Ciekawą grą byłoby też Oddworld: New ‘n’ Tasty oraz MXGP – The Official Motocross Videogame.

A Wy jakie macie swoje propozycje dla oferty PlayStation Plus w lutym?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet