Jedno ze studiów PlayStation pracuje nad grą online na PS5. Chcą „przesunąć granice możliwości”

PlayStation Studios - logo na tle gier
PS5

PlayStation London Studio się rozwija. Deweloperzy opublikowali szereg nowych ofert pracy. Choć wiele nie wyjaśniono, wiemy, iż pracują nad „grą online na PS5”.

Czymże może być nowy tytuł od London Studio?

PlayStation London Studio ma ambitne zadanie

Londyńscy deweloperzy związani z marką PlayStation nie należą może do tych najbardziej znanych studiów Sony. Do tej pory pracowali przede wszystkim nad pozycjami VR lub wykorzystującymi technologię PS Eye. Teraz jednak, dzięki nowym ofertom pracy, możemy założyć, że ich kolejny tytuł zaskoczyć może swoim kalibrem.

London Studio poszukuje naprawdę sporą liczbę nowych pracowników. Wakaty znajdziemy m.in. jako Development Support, Lead Technical Artist czy Lead Producer.

Budujemy zespół od podstaw dla nadchodzącej gry online na PlayStation 5. Nowe osoby dołączą w idealnym momencie, aby zaangażować się w kształtowanie naszych planów dotyczących projektu, którym jesteśmy wyjątkowo podekscytowani!

– piszą twórcy na Twitterze

Wiele to nie wyjaśnia i w zasadzie nie mamy żadnych dodatkowych informacji. Chyba że zagłębimy się w niektóre z wymienionych ofert pracy. Szczególnie interesująco brzmi opis przy Głównym Artyście Technicznym, który ma pracować z „przełomowym silnikiem”. Jego rola „oferuje wyjątkową okazję do wykorzystania swoich kreatywnych i technicznych umiejętności, aby prawdziwie zdefiniować doświadczenie nowej generacji i pozwolić nam przesunąć granice możliwości”. Uuu – brzmi groźnie i ambitnie!

Niektórzy kandydaci powinni mieć m.in. doświadczenie w „tworzeniu gier kooperacyjnych” czy opracowywaniu monetyzacji. Jeżeli mowa o mikropłatnościach – wiele wskazuje na to, że nowy tytuł faktycznie zaskoczy swoją skalą. Raczej mało które studio rozważałoby dodanie opcjonalnych zakupów do niewielkich tytułów na VR, prawda?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie