Nowości i niespodzianki. Sony zapowiada wielkie wydarzenie dla fanów PlayStation

Jest data i zwiastun.

PlayStation Experience 2017 zostanie zorganizowane – podobnie jak rok temu – na początku grudnia w Anaheim w Kalifornii. Dokładna data startu nadchodzącej edycji imprezy to 8 grudnia, choć właściwe atrakcje i największe niespodzianki powinniśmy zobaczyć dzień później.

Na co liczymy? Na coś, o czym jeszcze nie wiemy, czyli zapowiedzi nowych gier na PlayStation 4. Impreza wydaje się też najlepszym miejscem do zaprezentowania The Last of Us Part II oraz nowego God of War. 

Pamiętajcie, że zanim dojdzie do PlayStation Experience 2017, będziemy jeszcze świadkami konferencji Sony podczas Paris Games Week.

Sony zaprasza na pokaz nowych gier na PS4

Sony informuje, że pojawi się w tym roku na Paris Games Week. Livestream na żywo z konferencji zobaczymy 30 października, o godzinie 17:00.

Spodziewamy się nowych fragmentów rozgrywki z Detroit: Become Human czy rozszerzenia Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds. Kto wie, czy Sony nie pokusi się też o przedstawienie The Last of Us Part II lub nowej gry z Kratosem i jego synem w rolach głównych. Możliwe jednak, że największe smaczki producent zostawi sobie na własną grudniową imprezę PlayStation Experience.

Czekamy z niecierpliwością na konferencję Sony i niespodzianki. Na co liczycie najbardziej?

Paris Games Week 2017 – konferencja Sony

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.