Nie tego spodziewaliśmy się po prezentacji God of War na PlayStation Experience 2017

Pozostaje niedosyt.

PlayStation Experience 2017 za nami i podczas imprezy nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji na PlayStation 4, czyli God of War.

Deweloperzy pojawili się na scenie i… tutaj mały niedosyt. Nie dość, że nie poznaliśmy daty premiery God of War, to nawet nie zobaczyliśmy świeżego fragmentu rozgrywki. Jedyną wiadomością, która ucieszy osoby czekające na Kratosa to ta dotyczące czasu przejścia gry. Wcześniej deweloperzy zakładali, że przy nowej odsłonie pobawimy się około 20 godzin. Widocznie gra nadal się rozrasta, ponieważ obecnie Cory Barlog – dyrektor kreatywny God of War – stwierdził, że pobawimy się nawet od 25 do 35 godzin. Naprawdę sporo!

Ponadto deweloperzy uspokoili graczy, że w finalnej wersji gry syn Kratosa nie będzie tak często komentował sytuacji. Ostatni fragment rozgrywki nie każdemu się spodobał właśnie przez zbyt wiele słów, które padały z ust młodzieńca.

Wracając do daty premiery God of War – nadal nie wiadomo, czy niedawny przeciek z PS Store się potwierdzi. Przypominamy, że w sklepie Sony przez krótki czas opublikowana była konkretna data!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.