PlayStation-5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Tutaj kupisz PlayStation 5 online, choć nie zostało wiele zestawów

Prezentujemy przegląd ofert na konsole PlayStation 5. Kupicie je online w zestawach z grami oraz kontrolerami.

Jeśli zależy Wam na zakupie, lepiej spieszcie się z decyzją. Zestawów nie zostało wiele i choć co jakiś czas wracają do sprzedaży, nie wiadomo, ile uzupełnień jeszcze nas czeka.

Oto oferty online dostępne w sklepie Neonet:

Powyższe zestawy mogą zostać niedługo wykupione. W takiej sytuacji sprawdźcie całą kategorię PlayStation 5 w sklepie, w tym miejscu.

Dostępność PS5 w polskich sklepach była niedawno całkiem niezła, ale teraz znów się pogarsza. Konsole Sony sprzedają się błyskawicznie i możliwe, że problem z dostaniem PlayStation 5 nie w zestawie będzie towarzyszył graczom przez wiele kolejnych miesięcy. Co jakiś czas w sklepach pojawiają się jednak dostawy, więc jeśli bardzo zależy Wam na zgarnięciu najnowszego PlayStation, powinno Wam się to udać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%