Gdzie kupić PlayStation 5? Zestawienie cen i ofert polskich sklepów

Konsola Sony PS5
PS5

Różnie bywa z dostępnością PlayStation 5, ale polskie sklepy mają ostatnio regularne rzuty sprzętu, w sam raz pod choinkę. Oto nasze zestawienie dostępności konsoli.

PlayStation 5 spędza sen z powiek wielu graczy i fanów marki od Sony, którym do tej pory niedana była możliwość nabycia tego sprzętu. Sytuacja dynamicznie się jednak zmienia. Dlatego też wraz z naszym działem Promocje, regularnie sprawdzamy, gdzie kupić ten sprzęt. Najnowsze zestawienie zawiera naprawdę sporo ofert, więc warto mu się dobrze przyjrzeć.

Podkreślam, że wszystkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu. PS5 sprzedaje się jak świeże bułeczki, dlatego polowanie nierzadko nie należy wcale do łatwych.

Media Markt
RTV Euro AGD
Neonet
Avans
Electro

Jak widać – ofert jest naprawdę sporo i zaczynają się od całkiem niezłych cen. Oczywiście im więcej – tym więcej dostaniemy. Wariantów i zestawów do wybory jest wiele. Możemy liczyć na edycję z dodatkami w postaci gier, kontrolerów czy innych akcesoriów, a nawet subskrypcji PS Plus.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie