“PlayStation 4 Slim i PS4 NEO zostaną zapowiedziane na TGS 2016”

Prawdopodobnie Sony szykuje się nie tylko do odpowiedzi na Project Scorpio.

Targi E3 2016 należały do Microsoftu, jeśli chodzi o nowinki sprzętowe. Gigant z Redmond zapowiedział przede wszystkim Project Scorpio, czyli konsolę posiadającą na pokładzie moc 6 teraflopów, 8 ulepszonych rdzeni procesora oraz przepustowość pamięci na poziomie przekraczającym 320 GB/s. Drugą niespodzianką od amerykańskiego producenta był natomiast Xbox One S, czyli chudsza o 40 proc. wersja obecnego Xboksa One.

Co na to Sony? Póki co wiedzieliśmy jedynie, że Japończycy mają w zanadrzu PlayStation 4 NEO. Teraz okazuje się, że może do tego dojść odpowiedź na eskę od Microsoftu. Takie rewelacje przedstawia w swoim artykule Wall Street Journal pisząc, że na Tokyo Game Show 2016 pojawi się nie tylko PS4 NEO, lecz również PS4 Slim. O chudej PlayStation 4 Sony na razie nie pisnęło oficjalnie ani słowa, lecz ewentualne prace nad takim modelem wcale nas nie dziwią.

Czekamy zatem na TGS 2016 – startujące w połowie września – i mamy nadzieję, że impreza rzeczywiście przyniesie ze sobą dwa nowe modele PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: