Pad dziwoląg do PlayStation. Dzieło szaleńca? Gracze już sami nie wiedzą

PlayStation-pad-wydruk-3D
Newsy PS4 PS5

Lata temu po sieci krążył śmieszny obrazek z kontrolerem do PlayStation 4. Ktoś go stworzył jeszcze przed premierą “czwórki”, jako wyobrażenie nowego pada. Teraz temat powraca. Czy ktoś naprawdę zrobił tego dziwoląga?

Temat ciekawostkowy i niepraktyczny z punktu widzenia gracza. Ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie pokazać Wam nowego znaleziska z forum Reddit.

Naciśnij L1! Ale które?! Gracze żartują z dziwnego pada PlayStation

Na wspomnianym forum furorę robi zdjęcie autorskiego pada do PlayStation 4. Jest on niefunkcjonalny, nieprzydatny, przekombinowany i zrobiony dla śmiechu. Ale jaki oryginalny!

Taki pad do PlayStation mógł powstać na drukarce 3D.

Wśród licznych komentarzy przewijają się i takie, że to fake wykonany w jakimś programie graficznym. Jednak przeważająca większość użytkowników już sama nie wie, czy mamy do czynienia z realnym przedmiotem, czy z graficzną podróbką. Wiem, to bardzo dziwna konstrukcja i zapewne pusta w środku, choć oczywiście sprytny elektronik dałby radę uruchomić te wszystkie gały i przyciski. Sam korpus bez problemu mógł powstać najpierw jako projekt 3D, który następnie został wydrukowany.

Ktoś słusznie zauważył, że lata temu widział takie brzydactwo, jeszcze w epoce PlayStation 3. Inni pomogli i wyszukali starą fotkę, zrobioną ewidentnie dla żartu:

Pojawiły się przypuszczania, że prawdziwy dziwoląg powstał na podstawie starego żarciku. Nigdy nie spodziewałem się, że jakikolwiek szaleniec naprawdę to zrobi – ktoś kwituje całą sprawę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie