Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 4 dostanie kolejnego klasyka z PS2. Wiemy, co i kiedy

Sony zdradziło, która gra już w przyszłym tygodniu wykorzysta technologię emulacji, by zawitać na obecnej generacji.

Wybór padł na rytmiczny tytuł z 2002 roku PaRappa the Rapper 2. Jeśli jesteście zainteresowani i czujecie takie klimaty, szykujcie kasę na 16 grudnia, czyli przyszłą środę.

Dostosowany do działania na PlayStation 4 kotlecik otrzyma wsparcie dla Trofeów i zapewne jak przy poprzednich grach, które działają w oparciu o emulację, przeskalowaną rozdzielczość do poziomu 1080p.

Cena? Maksymalnie PaRappa the Rapper 2 na PS4 powinien kosztować 63 zł, choć to jedynie przypuszczenia oparte na tym, ile kosztują inne klasyki z PS2 dostosowane do ósmej generacji konsoli.

Szkoda, że nawet jeśli jakimś cudem mamy w swojej biblioteczce oryginalną grę PaRappa the Rapper 2 z PS2, to nie odpalimy jej na PS4. Konieczne jest ponowne sięgnięcie do portfela i zakup odświeżonego produktu z PS Store. Jak będzie w Waszym przypadku – zdecydujecie się? Poniżej przypominamy, jak PaRappa the Rapper 2 wyglądał na PlayStation 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%