Pillars of Eternity II: Deadfire – znamy datę premiery gry na konsole

Posiadacze PS4 i Xbox One zagrają w Deadfire pod koniec stycznia 2020. Na Switchu gra zadebiutuje nieco później.

Dokładną datę premiery Pillars of Eternity II: Deadfire na PlayStation 4 i Xbox One ustalono na 28 stycznia 2020. Osoby, które chcą zagrać w tytuł na platformie Nintendo, muszą na razie zadowolić się informacją, że konkretny dzień wydania Deadfire na ich konsolę zostanie ujawniony na początku 2020.

Gra będzie dostępna w dwóch wersjach: podstawowej i kolekcjonerskiej. Pierwsza ma kosztować 59,99 dolarów (niecałe 230 zł), natomiast za wydanie kolekcjonerskie fani zapłacą prawie 130 dolarów (ok. 500 zł). W skład kolekcjonerki wejdzie gra, 25-centymetrowy Od Nua, breloczek do kluczy, metalowa naklejka i estetyczne pudełko. Zarówno wydanie podstawowe, jak i kolekcjonerskie, ma zawierać wszystkie udostępnione do tej pory uaktualnienia i rozszerzenia.

Pecetowa wersja Deadfire debiutowała 8 maja 2018. Recenzja gry pojawiła się u nas tydzień po premierze. Tytuł został oceniony wysoko zarówno u nas, jak i przez innych krytyków – średnia jego ocen w serwisie Metacritic czyni go porównywalnym do pierwszej odsłony serii, która odniosła komercyjny sukces. Druga część cyklu nie sprzedała się jednak już tak dobrze. Twórcy zapowiedzieli, że dopóki ta kwestia nie zostanie wyjaśniona, nie podejmą prac nad trzecią odsłoną Pillarsów.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: