Pierwsze recenzje Hitman 3. Udane zwieńczenie trylogii?

0 komentarzy

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje Hitman 3. Wygląda na to, że IO Interactive udało się naprawdę dobrze zakończyć nową trylogię o zabójcy.

Studio IO Interactive powoli zmienia swój repertuar. Niedawno szef zespołu ogłosił, że firma nie chce już być kojarzona tylko i wyłącznie z cyklem o łysym mordercy.

Trzecia odsłona nowej trylogii o Hitmanie może być ostatnią grą o Agencie 47, jaką zobaczymy przez dłuższy czas. IO ruszają do przodu i kto wie, być może pozbędą się praw do swojej flagowej serii na rzecz innego studia.

Jedno jest pewne – najnowsza gra IO to najwyraźniej świetne zwieńczenie trylogii, które spodoba się każdemu miłośnikowi skradanek i nie tylko. Pierwsi recenzenci już opublikowali swoje oceny gry.

Oto jak prezentują się pierwsze recenzje Hitman 3:

  • VentureBeat – 5/5
  • VG24/7 – 5/5
  • GamesRadar – 4.5/5
  • Screenrant – 4.5/5
  • GameInformer – 9/10
  • PC Gamer – 90/100
  • GameSpot – 9/10
  • WellPlayed – 8.5/10

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, tak i tym razem testerzy docenili ogrom możliwości, jakie oddaje w ręce graczy produkcja IO Interactive. Każdą misję można ukończyć na masę różnych sposobów, a ich powtarzanie nie nudzi.

Wiele pochwał zgarnia również oprawa audiowizualna i projekt lokacji. Zaprezentowane poziomy mają prezentować się pięknie, a i techniczne aspekty gry nie pozostawiają wiele do życzenia.

Co nie zagrało? Jedyną znaczącą wadą według recenzentów jest brak aktywności wieloosobowych, które pojawiły się w poprzedniej części. Niby niewielka strata, ale zawsze lepiej mieć więcej rzeczy do roboty. Zdarzają się też sporadyczne błędy.

Jeśli podobały Wam się poprzednie odsłony serii i jeszcze zastanawiacie się nad zakupem, to chyba recenzje rozwiały wszelkie wątpliwości co do jakości Hitmana 3.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się