Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pierwsze informacje o bohaterach oczekiwanej przygodówki Syberia 3

Kogo Kate Walker spotka na swojej drodze?

Studio Microid zdradziło kilka szczegółów na temat postaci z trzeciej odsłony Syberii. Jak już pisaliśmy, fabuła trójki przeniesie nas w miejsce, gdzie zakończyła się historia poprzedniej części. Natkniemy się na lud Youkoi, który uratuje nam życie i zabierze do bezpiecznego miejsca, znajdującego się w ich obozie.

Producenci zaznaczają, że w Syberia 3 zobaczymy zarówno starych znajomych, jak i nowe postacie, które będą próbowały nam pomóc bądź przeciwnie – utrudnić nam dotarcie do celu.

Microid zaprezentowało dwa charaktery, z którymi będziemy mieli do czynienia. Oprócz pokazanych grafik zdradzono kilka słów na temat tych postaci. Pierwszą będzie szamanka Ayawaska, która jest naprawdę niewielkiego wzrostu (1,1 metra wysokości). Zaproponuje ona naszej bohaterce (Kate Walker) towarzystwo w podróży i będzie służyć cennymi radami.

Syberia-3-(1)Na swojej drodze spotkamy również Simona Steinera. To doskonały rzemieślnik, posiadający sklep zegarmistrzowski w miejscowości Valsembor, blisko obozu ludu Youkoi. Simon ma 70 lat i pomimo surowej twarzy jest naprawdę przyjaznym człowiekiem. Kate będzie musiała zdobyć jego zaufanie, ponieważ zegarmistrz okaże się niezbędny w kontynuowaniu podróży.

Syberia-3-(2)Przypominamy, że Syberia 3 zawita nie tylko na PC. Będzie również wersja gry na konsole nowej generacji (PS4, Xbox One) oraz urządzenia mobilne (Androird, IOS). Premiera w przyszłym roku, lecz konkretnej daty jeszcze nie znamy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się