Phil Spencer wskrzesiłby cenione marki Activision Blizzard. Wymienia konkretne tytuły

Phil Spencer wskrzesiłby cenione marki Activision Blizzard. Wymienia konkretne tytuły
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Phil Spencer ponownie wypowiedział się na temat przejęcia Activision Blizzard. Tym razem skupił się na nieco zapomnianych markach, które chciałby wskrzesić.

Mamy nadzieje, że faktycznie coś z tego wyniknie, a nie są to tylko puste słowa.

Phil Spencer o markach Activision Blizzard

W tym miejscu znajdziecie listę marek Activision, które wraz z przejęciem całej firmy, przejął również Microsoft. Korporacja znacznie powiększyła więc swoje portfolio i być może doczekamy się wskrzeszenia tego, co zostało zapomniane.

Padły nawet konkretne tytuły, a słowa Spencera napawają optymizmem. I to właśnie dlatego mam nadzieję, że MS faktycznie skusi się na powrót do klasycznych IP, czym być może tchnie w Activision nieco więcej „życia”. Spencer przyznał, że bardzo chętnie „pomówiłby z deweloperami”, gdy tylko cała transakcja się zamknie, czyli mniej więcej do wiosny 2023 roku.

Patrzyłem na listę IP, to znaczy, po kolei! King’s Quest, Guitar Hero… Powinienem to wiedzieć, ale wydaje mi się, że mają też HeXen.

Phil Spencer dla The Washington Post

Guitar Hero? HeXen? King’s Quest? No, no… Spencer wymienia tutaj bardzo zasłużone i cenione przez graczy IP. Jeżeli faktycznie MS skupiłby się na powrocie do lat świetności wydawcy – istnieje szansa, że całe przejęcie okazałoby się ostatecznie czymś jeszcze lepszym nie tylko dla samej firmy, ale i dla graczy.

Warto również wspomnieć, że Activision ma jeszcze więcej ciekawych marek, które aż proszą się o kontynuację. Być może fani Prototype również doczekają się ciekawych wieści, gdyż na temat ewentualnej „trójki” wypowiedział się nawet jeden z twórców „dwójki”.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie