Phasmophobia będzie rozwijana przez twórcę. Aktualizacje są w drodze

Phasmophobia będzie rozwijana przez twórcę. Aktualizacje są w drodze
PC

Popularność gry Phasmophobia przekroczyła oczekiwania twórcy. Autor ma plan, by wydać nowe aktualizacje.

W rozmowie z portalem IGN, posługujący się ksywą Dknighter (ojciec produkcji), zabrał głos w sprawie patchy. W pierwszej kolejności chce zająć się łataniem zaobserwowanych błędów, a następnie tworzeniem nowej zawartości. Mowa jednak o contencie, wykraczającym poza kilka nowych typów duchów i wyposażenia. Czas pokaże czym zaskoczy nas zdolny deweloper.

Czy w takim razie doczekamy się trybu PVP? Niestety jest to mało prawdopodobne. Pozycja w swoich założeniach miała nie być nastawiona na rywalizację, lecz kooperację. Wprowadzenie tego wariantu rozgrywki, zmieniłoby pierwotne założenia pozycji.

Dotychczas Phasmophobia sprzedała się w ilości około 2 milionów egzemplarzy. Tak duża popularność survival horroru, jest dla Dknighter’a bodźcem, by cały czas pracować nad rozwojem gry. Kto wie, może w końcu doczekamy się edycji konsolowej. Póki co pozycja dostępna jest jedynie na komputerach klasy PC.

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie