Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PES 2019 – data premiery, nowości, kto na okładce, screeny. Są informacje!

Jeśli czekacie na Pro Evolution Soccer 2019, mamy dla Was garść gorących wieści. Pierwsze informacje o PES 2019 zostały ujawnione przez włoski Amazon, a w sieci znalazły się również screeny gry.

W tym roku zapewne będziemy świadkami kolejnych przepychanek wśród graczy. Z jednej strony FIFA 19, o której jeszcze nic pewnego nie wiadomo, z drugiej PES 2019. W przypadku produkcji od Konami poznaliśmy jednak kilka konkretów. które pojawiły się m.in. na włoskim Amazonie.

PES 2019 – data premiery

Data premiery PES 2019 – według informacji z Amazon – została zaplanowana na 30 września 2018 roku. Sklep podaje taki termin przy grze w wersji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

PES 2019 – cena gry

W przypadku wersji PES 2019 na PC, mowa jest tutaj o kwocie 59,99 euro, czyli około 252 zł. W przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One cena będzie wyższa i wyniesie 69,99 euro, czyli w naszej walucie wychodzi 295 zł. Mowa o standardowej edycji gry. Oczywiście oficjalne ceny na Polskę mogą się różnić, trzeba czekać na konkrety z naszego rynku.

PES 2019 – nowości

Przy edycji standardowej PES 2019 na Amazonie czytamy:

  • PES 2019 będzie bardzo konkurencyjny dzięki nowym funkcjom, opcjom i trybom, zapewniając niespotykane dotąd doznania;
  • Będziesz miał pełną kontrolę nad grą, a piłkarze będą się zachowywać, poruszać i reagować dokładnie tak, jak prawdziwi zawodnicy;
  • Ulepszenia sprawią, że poczujesz jeszcze większej płynności w rozgrywce i jeszcze lepiej odtworzą wrażenie bycia w prawdziwym polu gry.

To oczywiście okrąglaki, lecz bardziej konkretne wieści również krążą już po sieci.

Nowe funkcje w PES 2019

  • AUTHENTIC LEAGUES – ogromna aktualizacja licencjonowanych lig;
  • MAGIC MOMENTS – indywidualność piłkarzy przeniesiona na wyższy poziom dzięki 11 nowym umiejętnościom, strzelanie bramek okraszone ulepszonymi animacjami, zmęczenie i spadek kondycji zawodników będą widoczne na boisku;
  • NEW MYCLUB – każdy element został zmieniony, od sposobu kontraktowania piłkarzy do specjalnych wersji zawodników wydawanych przez cały rok;
  • THE BEAUTIFUL GAME – doświadczysz fotorealizmu dzięki oszałamiającym animacjom i wsparciu 4K oraz HDR;
  • ML REAL SEASON – doświadcz życia jako prawdziwy menadżer z 3 istotnymi zmianami, przedsezonowe zmagania, dogłębny system transferu ICC oraz nowe licencje lig

PES 2019 – kto na okładce i pierwsze screeny

Wśród gwiazd na pierwszych screenach znalazł się m.in. Philippe Coutinho Correia – brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Brazylii. Tego zawodnika zobaczymy prawdopodobnie na okładce standardowej wersji PES 2019. David Beckham ma z kolei prawdopodobnie ozdobić wydanie PES 2019 Legend Edition.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%