PES 2019 i PUBG za darmo do pobrania na Xbox One

PES 2019 i PUBG za darmo do pobrania na Xbox One
Gry za darmo Newsy Polecamy XOne

Microsoft zaskakuje udostępniając pełne wersje PES 2019 i PUBG zupełnie za darmo. Podajemy linki do pobrania.

W sklepie Microsoftu znalazły się darmowe wersje PES 2019 i PUBG na konsolę Xbox One. Nie wiadomo, jak długo obie gry będą dostępne za darmo, ponieważ jedynym dopiskiem, który przy nich widnieje, jest bezpłatnie przez ograniczony czas.

Nie zwlekajcie zatem z dodaniem obu produkcji do swojej biblioteki gier, jeśli jeszcze ich nie posiadacie. Oferta może w każdej chwili wygasnąć!

Gry za darmo na Xbox One:

PUBG, gra twórców bestselleru na PC, rzuca graczy w wir zażartej walki o przetrwanie. Wygra ją ten, kto jako jedyny pozostanie przy życiu. Zapowiedź: gra jest niedokończona i trwają nad nią prace, jej cechy mogą zmienić się z upływem czasu i może nie zostać wydana jako produkt końcowy. Informacje dotyczące zapowiedzi gry są dostępne pod adresem xbox.com/GamePreview. Do gry wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

PES 2019 raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To kolejna odsłona cenionej przez wielu graczy piłki nożnej od Konami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie