Far Cry, Bully, GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas dostają nieoficjalne patche

Far Cry, Bully, GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas dostają nieoficjalne patche
Newsy PC

Tam, gdzie deweloperzy nie mogą lub po prostu już nie ingerują, pojawiają się często fani. Kultowe produkcje, jak Far Cry, Bully: Scholarship Edition, GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas, otrzymały nowe fanowskie aktualizacje.

Modderzy często nie opuszczają starych gier i to dzięki nim otrzymujemy często niesamowite mody, a czasem i aktualizacje poprawiające techniczne niedociągnięcia leciwych już gier.

Niedawno kilka takich perełek zostało poprawionych (dzięki DSO Gaming), gdzie pochylono się nad problemami z renderowaniem i zawieszaniem się gier. Wprowadzono też różne ulepszenia.

Patch do Far Cry naprawia odbicia wody, które mogły się pojawiać po odpaleniu strzelaniny na nowszych wersjach systemu Windows, eliminuje zawieszanie się w przypadku, kiedy to używaliśmy scrolla myszki na ekranach ładowania, poprawia działanie VSync oraz dodaje komendę „-64bit”.

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Patch do Bully: Scholarship Edition eliminuje różne awarie gry występujące w systemie Windows 10 (i potencjalnie w systemie Windows 8.1 oraz innych systemach), poprawia kolizje, wymusza znacznie bardziej precyzyjny limit fps-ów i dodaje opcję, dzięki której możemy zmienić limit wyświetlanych klatek na sekundę.

Nieoficjalne patche do GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas naprawiają różne problemy i zmniejszają opóźnienie klawiatury o jedną klatkę.

Jeśli chcecie pobrać aktualizacje, znajdziecie je w tych miejscach:

Dajcie znać, czy jeszcze siedzicie przy którejś z tych produkcji i czy skorzystacie z nieoficjalnych aktualizacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie