Patch do Overwatch – Ana i McCree ze zmienionymi statystykami

Patch do Overwatch – Ana i McCree ze zmienionymi statystykami
Newsy PC PS4 XOne

Blizzard wypuszcza nową aktualizację, poprawiającą balans postaci w Overwatch.

Update wylądował póki co jedynie na PC i jak zaznacza deweloper, wiele z poniższych zmian pojawi się również na PlayStation 4 oraz Xbox One w ramach większego patcha, który zostanie wydany w późniejszym czasie. Niestety nie zdradzono jeszcze, kiedy konsolowa łatka ujrzy światło dzienne.

Posiadacze komputerów mają jednak do niej dostęp, zatem pora przyjrzeć się zmianom, które pojawiły się w Overwatch. Patch wprowadza zmiany w balansie dwóch postaci. Na początek Ana, która według Blizzarda została bardzo dobrze przyjęta, lecz wypadała ostatecznie nieco słabiej. Deweloper podkreśla, że zaproponowane poprawki sprawią, że będzie się nam lepiej grało tą postacią oraz zwiększą jej moc uzdrawiania i zadawane obrażenia.

Żeby to uzyskać karabin biotyczny Any będzie teraz strzelał o 20 procent szybciej. Broń dostaje również większy magazynek – zamiast 8 pocisków, pomieści 10 śmiercionośnych kul.

Inaczej będzie z postacią McCree, która dla odmiany zostaje osłabiona przez najnowszy patch do Overwatch. Blizzard podkreśla, że ostatnie zmiany spowodowały, iż McCree stał się zbyt niebezpieczny w odpowiednich rękach doświadczonego gracza. Zmniejszono zatem zasięg jego rewolwerów o 10 metrów. Żeby jednaj wynagrodzić tę stratę, prowadząc alternatywny ogień będziemy strzelać o 15 procent szybciej, a czas potrzebny do ponownego oddania strzału po użyciu granatu błyskowego został zmniejszony z 0.5 sekundy do 0.35 sekundy.

Dajcie znać, czy przetestowaliście już wspomniane postacie po najnowszej aktualizacji i jak oceniacie wprowadzone zmiany w ich balansie.

Ana Amari pierwszą nową postacią w Overwatch

Dziewczyna jest snajperem wsparcia, który nie tylko strzela, ale i leczy kompanów i usypia wrogów. Ma także możliwość blokowania leczenia przeciwników. Więcej na jej temat możecie dowiedzieć się z dwóch poniższych materiałów wideo.

Ana Amari to pierwsza nowa postać, która zawitała do Overwatch po premierze. Blizzard obiecało, że to nie koniec tego rodzaju dodatków.

Overwatch w formie komiksu

Dark Horse Comics oraz Blizzard Entertainment łączą siły, czego owocem ma być wydanie serii komiksów, albumów i innych obrazkowych form związanych ze świetnym sieciowym shooterem Overwatch. Jak donosi serwis Polygon, Blizzard wypuścił na rynek dotychczas osiem cyfrowych komiksów, które opowiadają historię niektórych bohaterów gry, m.in. dodanej ostatnio w ramach aktualizacji Any Amari, która jest snajperem wsparcia.

Na tym oczywiście nie koniec i fani Overwatch mogą spodziewać się kolejnych komiksów oraz opowieści graficznej, która ma zostać wydana w kwietniu 2017 roku. Księga ma być dosyć gruba (100 stron) i opowie historię pierwotnej grupy wsparcia Overwatch. W przyszłym roku na rynku pojawi się również The Art of Overwatch, czyli album z grafikami dotyczącymi omawianego tytułu. Na pewno będzie to niezła gratka dla kolekcjonerów, ponieważ zobaczymy w nim wcześniej niepublikowane graficzki koncepcyjne z Overwatch.

Dark Horse pracuje obecnie nad kolejnymi komiksami, które będą sukcesywnie wypuszczane w tym oraz w przyszłym roku. Poniżej możecie zobaczyć projekt okładki, która pojawi się na jednym z przyszłych zeszytów.

Overwatch Comics
Overwatch Comics
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie