Patch 1.12 do Uncharted 4 to przede wszystkim nowa mapa Devon

Patch 1.12 do Uncharted 4 to przede wszystkim nowa mapa Devon
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Zapraszamy na trailer i szczegóły aktualizacji.

Naughty Dog publikuje kolejny update do Uncharted 4, w którym spełniono jedną z najczęstszych próśb kierowanych do dewelopera: Więcej map do trybu sieciowego!. Dostaliśmy zatem nową miejscówkę Devon i jak podkreślają twórcy gry, jest to jedna z największych map, które dotychczas udostępniono.

Lokacja została zainspirowana kampanią fabularną Uncharted 4 i przenosi nas do ruin opuszczonej kopalni. Snajperzy znajdą na niej szerokie i otwarte przestrzenie, a osoby preferujące walkę na krótkie dystanse, poczują się jak ryby w wodzie w ciasnych korytarzach, których na nowej mapie również nie zabrakło.

Nowa lokacja została wprowadzona wraz z patchem 1.12 do Uncharted 4, który zawiera również szereg zmian i usprawnień do sieciowego trybu produkcji. Od teraz będziemy mogli zarabiać wirtualna walutę (relikty) nie tylko za ukończenie wyzwań, lecz również za wygrane mecze. W skrzyniach znajdziemy też przedmioty, wcześniej dostępne jedynie w ramach dodatków.

Naughty Dog ogłasza przy okazji, że od 2 do 16 września będzie trwała wyprzedaż w Uncharted 4 Multiplayer Store, podczas której wydamy mniej kasy na skrzynki z przedmiotami. Rabaty mają sięgać od 33 do 37 procent.

Jak czytamy na blogu PlayStation, patch 1.12 do Uncharted 4 to również zmiany w trybie rankingowym, gdzie dodano m.in. nowe nagrody. Pełna lista zmian aktualizacji jest dostępna na oficjalnej stronie Uncharted.

Pamiętajcie również, że to jeszcze nie koniec atrakcji od Naughty Dog. We wrześniu dostaniemy kolejne DLC, a w nim następną nową mapę, tryb rozgrywki, elementy personalizacji i wiele więcej! A teraz czas na zwiastun z mapą Devon.

Uncharted 4 dostaje genialny dynamiczny motyw

Do PS Store trafił niedawno motyw związany z Uncharted 4. Niestety nie jest darmowy. Cena za jego zakup wynosi 2$. Motyw ukazuje nam dno oceanu na którym spoczywa wielki drewniany statek. Oprócz niego widzimy także ryby, podwodne skały a całości uroku dodaje łuna światła przebijająca się przez wodę. Bez wątpienia jest to jeden z ładniejszych motywów dynamicznych dostępnych na PS4.


Uncharted 4 to jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku. Ostatnia już część przygód Nathana Drake’a cieszyła się sporą popularnością. W serwisie Metacritic została jej przyznana ocena 93/100 co pokazuje, że spece z Naughty Dog już czwarty raz stanęli na wysokości zadania.

Jeśli jeszcze nie graliście w najnowszą produkcje amerykańskiego studia, a chcielibyście się czegoś o niej dowiedzieć przed zakupem to zapraszamy do naszej recenzji gry:

Naughty Dog nie kłamało twierdząc, że w przypadku czwartej części Uncharted dostaniemy grę bardziej dojrzałą fabularnie, większą pod względem świata i piękną od strony wizualnej. Na każdym z tych trzech pól, Kres Złodzieja nie zawodzi sprawiając, że nie mogłem wyjść z podziwu od momentu odpalenia pierwszego rozdziału, aż do napisów końcowych, które nastąpiły po około 15 godzinach – pisaliśmy w recenzji gry Uncharted 4.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie